reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

co do glowki - Pola spala tylko na jednym boku caly czas i tak samo aptrzyla za nic nie chciala obrocic. dopiero od tygodnia sama z siebie zaczela kulac sie na 2 bok i obracac glowe - takze moze u Waszych maluchow tez sie cos "odblokuje" ;-)
 
reklama
natka - lekarz kazał wam ćwiczyc podciaganie do siadu?? a po co?? takie cos że chwytasz dziecko za ręce i ciagniesz do siadu?

Zuzzi, zuzagk - powiem tak - obserwuj i zachęcaj Aleksa do patrzenia w drugą stronę. To możesz zrobić. Lepiej działaj niż się martw. może być tak jak pisze Natka że za jakiś czas zacznie spokojnie obracać tez główke w drugą strone, ale moze byc tak ze utrwali sobie jeden wzorzec i w nim zostanie bo tak mu będzie wygodnie.
 
Helou
Ja dzisiaj zajeta z rana bo szukalam lokalu gdzie mozemy wyprawic urodziny Maji. Ma 13gi grudnia i wiekszosc fikolandii juz zarezerwowanych na ten dzien. Dzisiaj widzialam jeden lokal ale nie pasuje mi jedna rzecz tam. Jutro z rana jade zobaczyc jeszcze dwa i po poludniu jeszcze jeden.

W koncu na 90% wiadomo co to jest ta gula na szyji u Maji. To nic zlego czy zlosliwego ale niestety czeka ja operacja chyba. Ale zobaczymy co powie chirurg w poniedzialek.

A Hugo dzisiaj jakis maruda byl i malo odkladalny. I nad ranem tez wierzgal nogami i rekami na polspiaco. I jakos ostatnio jeszcze bardziej gardzi smiczkiem. Nigdy jakos specjalnie nie lubil a teraz jeszcze mniej.

Blerka ja kupilam Hugo zyrafe Sophie ale narazie malo zainteresowany. Jednak codziennie mu ja pokazuje, moze w koncu pokaze zainteresowanie[emoji12]
 
Szymek też preferuje jedną stronę do spania. Mimo że kładę go naprzemiennie to zawsze schodzi do swojej ulubionej. W dzień odwraca głowę w różne strony ale też chętniej na prawo.
My dziś wyrwaliśmy się z m na chwilę do zakopanego i było suuuper ale szkoda że tylko chwila... To takie nasze miejsce i uwielbiam tam choćby na godzinę pojechać. Aaa i pochwalę się bo wczoraj w nocy zaliczyliśmy rekord. Karmienie o 22 a następne o 6 :-) zobaczymy jak będzie dziś bo wieczorem marudził coś a i od tygodnia po karmieniu nocnym zasypia sam odłożony do łóżeczka.
 
Hej, hej!

Jak fajnie was poczytać przed snem :-)

Cinamona, kciuki za zdrowko Mai!!! Powodzenia z organizacja urodzin. Jaki bedzie tort?

Kasietta, oby skok szybko minął!

Zuza, i jak ten antybiotyk? Dajesz? Zdrowka dla Filipa!

Jinx, jak było na basenie?

Dziewczyny z wawy, znalazłam takie warsztaty o blw Warsztaty w listopadzie | Małgorzata Jackowska o diecie mamy i dziecka blw rozszerzaniu diety karmieniu piersią rodzicielstwie przepisy kulinarne dla dzieci i rodziny

Lilija, ambitne plany :-)

Blerka, Clemmy sa super, moi często do kapania nawet zabierali. Teraz tez sie czasem bawią. Mam takie z pudelkiem.
Polecam jeszcze taka grzechotke, tez moze być na prezent: Nuby zakręcona grzechotka NBID502 - Ceneo.pl
I chyba prawie wszystkie zabawki Lamaze :-) żadna z nas nie zawiodła.
Z takich podstawowych zabawek to zdecydowanie wieża z kolek (miałam z fisher price) i klocki drewniane (mamy z Eichorn), chłopcy sie nimi bawią do tej pory.
Dobry prezent dla całej rodziny to Jenga, każdy sie pobawi na swój sposób :-)
Ja nie przepadam za zabawkami grającymi wiec u nas jest tylko piesek no i teraz mata. Kiedyś tez dostaliśmy telefon na kółkach.
I szukałam jeszcze wieży edukacyjnej, która kiedyś mieliśmy, ale znalazłam taka, chyba Mikołaj nam przyniesie, jest rewelacyjna!!!
https://www.krainaekozabawek.pl/zab.../1651-drewniana-wieza-motoryczna-i-m-toy.html

U nas chyba trochę lepiej z chorowaniem. Dziś cały dzien sie uśmiechał i gugal wiec samopoczucie super!
 
Panikara, gratulacje nocki i zasypiania :-) Zazdroszczam wyjazdu!!!

Co do zmiany stron, to po dyskusjach na forum jakiś czas temu uważnie go obserwowałam. Spanie czasem w jedna a czasem w druga. Ale oczywiście juz sie wkręciłam i inne rzeczy mnie martwią i dopatruje sie asymetrii gdzie mam nadzieje jej nie ma. Lucere, ty sie zastanów czy ten pomysł ze spotkaniem był trafiony, bo sie kochana nie opedzisz od naszych pytań, hahaha :-)
 
reklama
Zuzzi moj facet ma ten sam problem z trzymaniem, on to tylko na lewym ramieniu zeby główka małego była bo inaczej "nie umie" ;) taki wygodny hehe
U mnie przewijak jest tak ze główkę małego mam po lewej stronie, próbowałam odwrocić (dla dobra małego) ale za cholerę mi nie wygodnie, wiec po tamtej stronie na rolecie ma zawieszona zabawkę o jak go przewijam to odwracam mu główkę zeby tam patrzył i ruszam zabawka..

Cinamona to co mówią o tej guli na szyi ze co to moze byc ? Żyrafke tez chce mojemu kupić.. Pamietam jak koleżanki synkowi znajoma przywiozła ja z fr jak przyleciała na wakacje i mały jak był w "okresie" łapania i slinienia wszystkiego dookoła to żyrafę tak pokochał ze sie z nia rozstać nie mogl ;)

Panikara u nas tez tak było wczoraj ze po kąpieli sie juz najadł jak należy i zasnął około 22 i po 6 sie obudził i zaczął wiercić wiec szybko pieluszka, karmienie i spał potem do 10 jeszcze :) to była poerwsza przespana noc przeze mnie taka cała bo 10-6 to jakby cala noc ciurkiem :D
 
Do góry