reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej dziolchy..

Uwaga
Porbrali Emilowi wymaz z gardla! Wow .. czy to napewno uk ???
Ale to tylko dla tego ze podejrzeaja szkarlatyne ! Czyli co ? Jednak nie egzema ? I matka nie chodzi do lekarza by chodzic ?
Wiecie ze ja juz nawet sama o tym czytalam bo jakies objawy sie zgadzaly.. ale nie wszystkie..
Wyniki wymazu w piatek ! Jak widac bardzo im sie spieszy...

Pospalam z Alicja po poludniu bo z tego wszystkiego tak mnie głowa rozbolala ze jej..

Pytanie o caboo mam.. kupilam caboo bo chcialam moc zalozyc na szybko... chusta elastyczna tez szybko sie mota ale musze to zrobic zanim wyjde z romu zeby nie machac chusta po ziemi.
Jakie caboo macie ? Ja kupilam ta nct czy jakos tak.. ale zastanawiam sie nad inna tylko nie wiem jaka. Bo chcialabym by wiecej materialu miala bym mogla Alicja polozyc w pozycji lezacej do karmienia.
Ktos ma ta najnowsza a jak nie to jaka ? Wygodna i duzo materialu.
 
reklama
Co do wisiadel to ja uzylam przy kazdym z chlopcow ale tylko np do wyjscia z samolotu czyli po 2 razy moze.. i powiem wam ze nie potrafilam 10 minut w tym utrzymac tak mi sie wszystko wpijalo.. takze nie polecam i nigdy nie polecalam..
 
Akuku - a długo teraz nosisz Alicję? Bo jak potrzebujesz na chwilowe wyjścia, przejścia to polecam chustę kółkowa. Ja od dziś używam i juz ją lubię :-) zdecydowanie dłużej ci posłuży niż wszelkie elastyki.

Chilling - masz ważne pytanie i najlepiej zadaj je na grupie na fb. Tam dziewczyny lepiej znają się na temacie niż my tutaj. Poszukaj grupy chusty polska.
Choć myślę że w takiej sytuacji najlepiej dla ciebie będzie kupić po prostu chustę tkana i wrzucać młodego na plecy. Wtedy wszystko będzie widział.

Dziewczyny, nie bójcie się chusty tkanej. Elastyki zaraz wam przestaną wystarczać i szkoda w nie inwestować teraz.
 
Sann, masakra...
Akuku, kciuki za wyniki, oby sie w końcu cos wyjaśniło

Ja miałam tkana chustę Natibaby, tylko taka znam. Wygodnie sie małego nosiło
 
Lucere ja mam chuste i mam caboo ale ma za malo materialu i nie moge w niej klasv Alicji.
Jaka masz chuste kolkowa ?

Co do tkanj chusty to pewne fajna ale ja nie mam czasu na motanie jej z Alicja na rekach.. wiec chcialabym cos szybkiego i zdrowego. Pozniej jakies nosidlo ergonomiczne pojdzie w ruch.. albo i nie.
 
No niestety gdybym nie karmiła miałabym kurację miesięczną jakimś lekiem .
Jedno wyszło na plus poszłam zbadala mnie żadnych objawów złych nie mam wszystko jest dobrze ale ratować się tylko tym apapem i kawą .
Tylko kasy szkoda bo wolałabym Małej coś za to kupić ...

Co do chusty ja planuje kupić z tego co wyczytałam to najlepsza bd dla mnie złamana skośno-krzyżowa najlepiej pasiak
 
Akuku - taka mam
 

Załączniki

  • 1447244028018.jpg
    1447244028018.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry