reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
blerka, szkoda mo zasmiecac forum.
ale w skrocie.
Dawid nie pracuje, tylko gra i trenuje dzieciaki.
rozmowy, prosby, wszystko ze spokojem, zeby pomogl, zapytal czy czegos potrzebuje, wspieral jak jest zle. a tu dupa.
o babci wtracajacej sie juz pisalam, tak go tu rozpiescila, ze wedlug jego myslenia ja nic takiego nie robie zeby nie mov ogarniac domu, obiadu, malego, moich treningow sama, bo ona mu wszystko pod pysk podklada. on mysli ze jesli tyle pieniedzy zarabia to kupi sobie spokoj, a ja jego kase mam gdzies.
ah nie wiem czy to ma sens co pisze w kazdym razie jego wyje**nie we wszystko doproqadzilo mnie do szalu. i albo zrozumie albo kopne go w tylek bo to zwykly pasozyt z niego sie teraz zrobil.
 
Zuza - nie zaśmiecasz... jak Ci źle to pisz.. tu, jak widzisz, wsparcie zawsze jest. Problemów w zwiazku bardzo współczuje. Może jak się wyprowadzicie i będziecie sami to się zmieni? Może w domu faktycznie nic nie musiał i nadal Mu się wydaje, ze wszyscy wszystko za niego zrobią...Jak ktoś nie rozumie potrzeb drugiej, bliskiej osoby to rzeczywiscie jest to frustrujące i dobijające... Trzymam kciuki zeby się wszystko ułożyło.

Czy ktoś wie co się dzieje z Ancikową?!
 
jak mieszkalismy 3 lata osobno to bylo idealnie. teraz sjestesmu tu 4 mies i babcia mi chlopa zepsula. ja poeiedzialam ze sie wyprowadzam do anglii. a co on zrobi to juz jego spr :)
 
Współczuję dziewczyny tych kłótni z facetami. Moj jest prze kochany my po ślubie 7 miesięcy minęło tydzień temu, ale razem jesteśmy od 5 lat.
Mi się Szymek popsuł. Do niedawna pięknie zasypial a od paru dni normalnie szok. Min godzina marudzenie..
 
reklama
Aneczka, u nas dzisiaj półtorej godziny darcia się... Dodając do tego pobudki w nocy co 2h to nie wiem jak się nazywam :/ ciekawe jak długo dzisiaj pośpi. Przepraszam, że nie odniosę się do waszych postów, ale nie dam rady
 
Do góry