reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gratulacje ;) ja miałam tak samo nawet z moim synkiem ;) a nie lepiej ci iść na hcg niż wydawać ma test, dowiesz się nawet który tydz ciąży

Chciałabym zrobić, ale mieszkam w Niemczech i tu nie pójdę tak z marszu na badanie jak w Polsce. W środę powtórzę test i pójdę do lekarza rodzinnego.
 
Witam [emoji4]
@pszczółka. ja też z Niemiec. Jaki rejon?
Ja robiłam 22.11.i wyszła mi taka kreska:
1480354376-1d1mld.jpeg

Też mega jasna, ale do obecnej chwile okresu brak. Chyba zrobię w czwartek jeszcze jeden.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam [emoji4]
@pszczółka. ja też z Niemiec. Jaki rejon?
Ja robiłam 22.11.i wyszła mi taka kreska:
1480354376-1d1mld.jpeg

Też mega jasna, ale do obecnej chwile okresu brak. Chyba zrobię w czwartek jeszcze jeden.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja Thuringen, a dokładna miejscowość to Gotha (niedaleko Erfurtu).
A Ty @asinka85 ?
A kreseczka wyszła Ci w czasie, który był podany na ulotce?
 
Witam nowe mamusie:) leeleeth (naprawdę 6 dziecko??? lol:)) pszczółka,
Testy z dnia na dzień wychodzą ciemniejsze, ja powtarzałam co 3 dni i już nie świruję więcej, na betę też się nie wybieram, co ma być to będzie- jak na razie objawy mam dość delikatne, ale plamień itp brak. Twarz (i nie tylko) wygląda koszmarnie i chyba zaczęłam już tyć:((( generalnie mam problemy z magazynowaniem wody w organizmie więc boję się że dojdę do wagi słoniowej jak w poprzedniej ciąży:D (z 63 na 87!)
też biorę tylko kwas foliowy, zobaczę po świeżej morfologii czy trzeba coś więcej
Do gina idę po skoczeniu 6 tygodnia, 8 grudnia, chyba coś już będzie widać?:)
a to moje testy: 2 dni przed spodziewaną @ i w dzień @
 

Załączniki

  • IMG_20161124_173024.jpg
    IMG_20161124_173024.jpg
    118 KB · Wyświetleń: 219
reklama
Ja sobie ciągle powtarzam, że nie ma co się już nastawiać, trzeba powtórzyć test, a i tak już ciągle czytam, przegląd, oglądam ubranka i myślę, jak to teraz będzie ;)
 
Do góry