reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja też biorę tylko kwas foliowy, nie ma znaczenia chyba jaki w aptece mówiła,że wszystkie te dla ciężarnych mają podobny skład,czytałam też,że dobry wpływ mają orzechy nawet dla tych kobiet jak najbardziej co doznawały poronienia.
 
Witajcie!
Chyba tak bardzo nieśmiało i powoli mogę do was dołączyć!
Jednak staram się jeszcze nie nastawiać, chociaż @ się spóźnia, a test - no właśnie. Robiłam już dwa testy, i zawsze druga kreseczka pojawia się blada i dopiero po jakieś godzinie.
Czy ktoś też tak miał?
W środę powtórzę test.
15231447_338100063230411_1256663352_o.jpg
 

Załączniki

  • 15231447_338100063230411_1256663352_o.jpg
    15231447_338100063230411_1256663352_o.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 317
Ostatnia edycja:
:D
Witajcie!
Chyba tak bardzo nieśmiało i powoli mogę do was dołączyć!
Jednak staram się jeszcze nie nastawiać, chociaż @ się spóźnia, a test - no właśnie. Robiłam już dwa testy, i zawsze druga kreseczka pojawia się blada i dopiero po jakieś godzinie.
Czy ktoś też tak miał?
W środę powtórzę test.
A to można sprawdzać po godzinie ? Kiedyś czytałam, że powyżej 15min test jest nie ważny, ja zawsze wyrzucałam:D:D:p
 
:D
A to można sprawdzać po godzinie ? Kiedyś czytałam, że powyżej 15min test jest nie ważny, ja zawsze wyrzucałam:D:D:p

No właśnie wiem, ulotkę też czytałam, ale szukałam też na innych forach i często dziewczynom na teście kreska wychodziła po czasie wskazanym na ulotce i ciąża była, więc nadzieję mam, tym bardziej, że inne pierwsze objawy, też występują.
 
Witajcie!
Chyba tak bardzo nieśmiało i powoli mogę do was dołączyć!
Jednak staram się jeszcze nie nastawiać, chociaż @ się spóźnia, a test - no właśnie. Robiłam już dwa testy, i zawsze druga kreseczka pojawia się blada i dopiero po jakieś godzinie.
Czy ktoś też tak miał?
W środę powtórzę test.
Zobacz załącznik 785320
Ja ostatnio na necie czytałam,że trzeba czytać jak jest na ulotce, bo na niektórych testach po dłuższej chwili może wyjść. Nie martw się mnie też wyszła jasna blada kreska na dwóch testach i jestem, możesz zrobić sobie hcg i wtedy będziesz miała pewność ,ja robiłam. Z czegoś ta druga kreska wyszła nie bez powodu raczej jest mało przypadków,żeby nawet słaba była. Masz zdjęcie testu? Może to wczesna ciąża , bo owulacje miałaś nie dawno przed @ jak ja.
 
reklama
Ja ostatnio na necie czytałam,że trzeba czytać jak jest na ulotce, bo na niektórych testach po dłuższej chwili może wyjść. Nie martw się mnie też wyszła jasna blada kreska na dwóch testach i jestem, możesz zrobić sobie hcg i wtedy będziesz miała pewność ,ja robiłam. Z czegoś ta druga kreska wyszła nie bez powodu raczej jest mało przypadków,żeby nawet słaba była. Masz zdjęcie testu? Może to wczesna ciąża , bo owulacje miałaś nie dawno przed @ jak ja.

W środę zrobię jeszcze jeden test i zobaczymy co dalej.
 

Załączniki

  • 15231447_338100063230411_1256663352_o.jpg
    15231447_338100063230411_1256663352_o.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 177
Do góry