reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
2 h mi zajęło czytanko ale nadrobiłam,

Kurektyna co do książek bardzo fajna jest seria małgorzaty musierowicz, perypetie rodzinki i podzielona na czesci i rozdziały, gorąco polecam! Moja ulubiona. Chodź dla dzieci i młodzieży.

Ja usg mam 6 lutego, także czekam :)
A o porodzie jeszcze nie myślę bede miała cc to jestem spokojna wiem co mnie czeka. Boję się tylko samopoczucia po ciąży. Ja jakoś okres ciąży i po porodzie ciężko znoszę psychicznie. Wygląd hormony dodatkowe kilogramy brak cierpliwości dołuje mnie to. Tylko teraz wiem już jak sobie z tym okresem po porodowym poradzić po doswiadczeniu pierwszej ciąży.I mam nadzieję,że będzie lepiej.
 
Hey. Wy tu o porodach już ale bardzo dobrze bo przynajmniej wiadomo co się dzieje w szpitalach i nie wszędzie jest tak samo
mój nie był ze mną przy porodzie i nie chce być teraz a ja nie naciskam
chce iść do szkoły rodzenia bo ostatni poród był okropny... może to mi pomoze
 
Moj to mowi ze moze mi nawet porod odebrac. Jego nic nie dziwi ani nie brzydzi. :biggrin2:

Ikulka bedzie dobrze. Ja sie czaje na srode. Mam nadzieje ze koleda mi wtedy nie wypadnie. Ale w czwartek tez doktorka przyjmuje. Wiec odliczam dni :)
 
Moja mama rodziła dzieci po 3 kg a ja urodziłam córkę co dążyła prawie 4, nie brałam żadnych witamin ani nic tylko to co musiałam. Siostra mówiła mi że każde kolejne jest coraz większe czy to prawda????
Bo jeśli tak to ja sobie wspolczuje
 
Tez slyszalam ze kolejne wieksze. Ale czy to prawda watpie. Ja wazylam 3600. Moja Domi tylko 3kg i 51cm. A teraz zobaczymy. Mam duzego chlopa :biggrin2:
 
reklama
Do góry