reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny czy tez macie bole krzyza?:( ja mialam dwa razy znieczulenia zawnatrzoponowe przy porodach i od tego czasu czasami mnie bola krzyze a teraz wrocilo :(
A to poczatek 5 tyg dopiero :(
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. @marii19 trzymam kciukasy zeby bylo wszystko ok. Ja mam coraz wieksze przerzeczucie ze dzisiejsza wizyta nie bedzie mila :( wczoraj miałam mega duzo stresow a dzis znowu na rózowo sluz....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Będzie dobrze. Na razie nie stresuj się nie potrzebnie :blink:

Ja dzisiaj rano z moią sunią byłam u weta. i wlasnie trwa operacja.
Bardzo to przezywam.. :(
Byłam rano oddac krew do badania.. o malo nie zemdlałam tyle tych pojemniczków nalewała.
Jak ja boje się igieł.. brr... :szok:
 
@marii19 @Tyllkaaa powodzenia na wizycie. Będzie dobrze zobaczycie.

A mnie dziś dorwaly mnie poranne mdłości i wymioty siedzę w pracy jak na skazaniu dobrze ze szefostwa nie ma to nikt nic ode mnie nie chce
 
Witajcie.Niestety moje maleństwo odeszło.Tak strasznie to boli.Za was wszystkie trzymam kciuki,aby każdy dzień był dla was szczęśliwy.Życzę wam zdrowych ślicznych dzieciątek.Mama Grzesia,Tomka,Janka,Małgosi i maleńkiego aniołka.
Tak mi przykro [emoji20] nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz. Trzymaj się kochana

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Nie było mnie cały weekend. Bo wgl nie miałam do tego głowy. W sobotę na koniec zmiany w pracy tak mnie szefowa wyprowadzila z równowagi ze położyłam jej klucze od sklepu I wyszłam. Wieczorem pojechalm po wypłatę za cały miesiąc A ona mi powiedziała że wgl nie wie czy mi zapłaci. Zastanowi się. Pojadę po nią jutro bo to jest termin mojej wypłaty Ale jak mi jej nie wypłaci to nie wiem co jej zrobię. Na dodatek mój się strasznie wkurzyl ze niby z byle powodu się zwolniłam. Dał mi do zrozumienia tak jakby żałował że jestem w ciąży. Ja tez mu powiedziałam że gdybym miała drugi raz podjąć ta decyzję to bym się nie zdecydowała. I tak się zaczęła afera. Sobota przeplakana. E niedzielę od rana powtórka. Później mu się zrobiło mnie szkoda I niby się wypiera tego wszystkiego. Jest mi cholernie przykro bo oboje chcieliśmy tego dziecka I myślałam że jak się w końcu uda to będzie szczęśliwy. Nie wiem co jest z tymi facetami.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz siedze na poczekalni

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Już?Czemu tak wcześnie? Czekam na wieści od Ciebie ![emoji106] Ja jeszcze w pracy, w domu będę o 12, odświeże się i pędze więc pewnie będę na styk :)

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Do góry