reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Lekarz lekarzowi nie równy, masz rację. Dlatego trzeba znalezc kogos komu mozna zaufac i powierzyc opieke nad naszym zdrowiem ;)
Aha i jakie lekarz ma podejscie tez ma dla mnie znaczenie. Bo ten, ktory patrzyl glownie na kase ma sredni szacunek do pacjetki, mysli, ze jak ma wyksztalcenie itd to moze patrzec z gory, mowic w taki sposob, ze pacjentka robi sie malutka i nie odzywa sie, bo zostaje zgaszona tekstem lekarza. Obecny lekarz ma wiedze wieloletnia, on przedwszystkim slucha pacjentki, nie przerywa gdy ta ciagnie monolog, bo cos ją martwi, bo czego sie boi itp. Ja zycze kazdej takiego lekarza jak moj. Bo on potrafi wysluchac i doradzic a fajnie miec lekarza, z ktorym mozna tez normalnie porozmawiac.
 
reklama
Co do tych badań przez lekarzy to ja też jestem za tym że to my powinniśmy płacić bo to badanie dla nas a nie dla nich. To tak jak jest w aptece jak przychodzą z blednymi receptami i mówisz im że albo niech idą poprawić receptę do lekarza albo płacą 100% to afera że ja mam im to przyjac na zniżkę. Nie kumaja tego że to my pokrywamy koszty błędnej recepty jeśli nie zauważymy błędu a przyjmiemy. Także noo i tka samo jest z lekarzami :)
Mi ostatnio przy recepcie na luteine lekarz nie wpisal daty, w aptece poproszono mnie o wymiane recepty, bo inaczej nie mialabym znizki, pojechalam, wymienilam, 10 minut mi to zajelo, akurat pacjentka z gabinetu wychodzila.
 
Cześć Dziewczyny. Byłam na kontroli u mojego lekarza. Wszystko w porządku. Po "kolorowym" sluzie nie ma śladu... ufff- jaka ulga na sercu. Nie mogłam spać całą noc.
Co do lekarzy mój dzisiaj nic nie wziął za te wizytę.
Miłego dnia dziewczyny:)
 
Cześć Dziewczyny. Byłam na kontroli u mojego lekarza. Wszystko w porządku. Po "kolorowym" sluzie nie ma śladu... ufff- jaka ulga na sercu. Nie mogłam spać całą noc.
Co do lekarzy mój dzisiaj nic nie wziął za te wizytę.
Miłego dnia dziewczyny:)

Widzisz, ten śluz musial byc po badaniu dzien wczesniej. Dobrze ze skontrolowałas to u swojego lekarza, przynajmniej jesteś spokojna ;)
 
Widzisz, ten śluz musial byc po badaniu dzien wczesniej. Dobrze ze skontrolowałas to u swojego lekarza, przynajmniej jesteś spokojna ;)
No tak musiało być. Ale w tej jednej donoszonej ciąży nigdy tak nie miałam, a w kolejnych plamienia było jednoznaczne z końcem...
Dzięki za wsparcie ❤
 
Dzień dobry. Nadrobilam was właśnie. Ja jak leczylam się prywatnie w Polsce to lekarz za wizytę brał 150 zł. Czy z cytologia czy bez zawsze 150 zł. I tak jest do dzisiaj. I na każdej wizycie usg. Skierowanie czy receptę też wypisywal bez dodatkowych opłat. Tutaj w DE też mam wszystko za darmo, wizytę,badania, itd. To chyba zależy od lekarza...
 
Cześć Dziewczyny. Byłam na kontroli u mojego lekarza. Wszystko w porządku. Po "kolorowym" sluzie nie ma śladu... ufff- jaka ulga na sercu. Nie mogłam spać całą noc.
Co do lekarzy mój dzisiaj nic nie wziął za te wizytę.
Miłego dnia dziewczyny:)
Cieszę się, że jednak z fasolkiem jest wszystko w porządku :) Oby tak dalej.
 
reklama
Dzień dobry. Nadrobilam was właśnie. Ja jak leczylam się prywatnie w Polsce to lekarz za wizytę brał 150 zł. Czy z cytologia czy bez zawsze 150 zł. I tak jest do dzisiaj. I na każdej wizycie usg. Skierowanie czy receptę też wypisywal bez dodatkowych opłat. Tutaj w DE też mam wszystko za darmo, wizytę,badania, itd. To chyba zależy od lekarza...
No mój robi identycznie [emoji2]
 
Do góry