reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ciagle brzuszek twardnieje i się napina, dostaje nospe magnez i luteinę, ale niestety nie pomaga ;/ mam nadzieje, ze to minie.
U mnie pierwszy trymestr bardzo spokojny, a teraz istny horror.
A u Ciebie czemu szpital?

Pojawiło się krwawienie... Na szczęście wszystko się dobrze skończyło :) I tak też będzie u Ciebie :)
 
A mogę wiedzieć co się działo? :)
Miałam podobnie jak Ty plus ból i upławy. Okazało się, że mam e.coli i łożysko bardzo nisko, którego dolny biegun dochodzi do ujścia szyjki macicy. Kobieta w szpitalu mnie bardzo nastraszyła. Dwa tygodnie leżałam i mogłam wstawać tylko do wc, brałam tak jak Ty progesteron, Nospe i magnez (polecam Ci hela mag skurcz). To było od 15tc. Teraz wszystko poszło do góry, bóle się skończyły a e.coli wyleczyłam. Nadal mam twardnięcia i skurcze ale doktor mówi, ze to fizjologiczne skurcze braxtona-hicksa i są zupełnie normalne. Uwierz mi, że myślałam, że wyląduje na oddziale psychiatrycznym ale wszystko dobrze się skończyło.
 
Miałam podobnie jak Ty plus ból i upławy. Okazało się, że mam e.coli i łożysko bardzo nisko, którego dolny biegun dochodzi do ujścia szyjki macicy. Kobieta w szpitalu mnie bardzo nastraszyła. Dwa tygodnie leżałam i mogłam wstawać tylko do wc, brałam tak jak Ty progesteron, Nospe i magnez (polecam Ci hela mag skurcz). To było od 15tc. Teraz wszystko poszło do góry, bóle się skończyły a e.coli wyleczyłam. Nadal mam twardnięcia i skurcze ale doktor mówi, ze to fizjologiczne skurcze braxtona-hicksa i są zupełnie normalne. Uwierz mi, że myślałam, że wyląduje na oddziale psychiatrycznym ale wszystko dobrze się skończyło.
Dobrze, ze już masz spokój, byle do końca :)
U mnie wszystkie badania są ok, a mimo wszystko brzuch się spina. Wysyłają od szpitala do szpitala, a ja jestem na granicy wytrzymałości, depresja.. :/
Dzisiaj kupuje ten magnez co polecasz :)
 
A jak brzuch się spina to bardzo źle czy coś? Bo ja to ogólnie ostatnio miałam prawie ciągle taki spięty i twardy, myślałam, że to może przez stres bo np. Po ciepłej kąpieli się rozluźniał... albo wzdęcia :p

Ale wydawało mi się, że to raczej normalne? Ciężko określić co jest normalne, a co nie bo to pierwsza ciąża...
Podczas wizyty ostatniej też miałam spięty i twardy brzuch ale Pani Doktor tylko powiedziała, że muszę trochę wyluzować i się przestać tak stresować...
Więc kiedy powinno się uznać, że coś jest nie tak?

A teraz jestem oazą spokoju :-) to może przejdzie :-)
 
A jak brzuch się spina to bardzo źle czy coś? Bo ja to ogólnie ostatnio miałam prawie ciągle taki spięty i twardy, myślałam, że to może przez stres bo np. Po ciepłej kąpieli się rozluźniał... albo wzdęcia :p

Ale wydawało mi się, że to raczej normalne? Ciężko określić co jest normalne, a co nie bo to pierwsza ciąża...
Podczas wizyty ostatniej też miałam spięty i twardy brzuch ale Pani Doktor tylko powiedziała, że muszę trochę wyluzować i się przestać tak stresować...
Więc kiedy powinno się uznać, że coś jest nie tak?

A teraz jestem oazą spokoju :-) to może przejdzie :-)
Według mojego gina to niedobrze, może prowadzić do skracania szyjki macicy, mogą to być skurcze .. :/
 
reklama
Do góry