reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Sierpniowe mamy 2019

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Próbuję zrobić sobie listę tych małych dupereli niezbędnych podczas połogu, jak na przykład majtki i wkładki... Jakiej firmy polecacie? Bo tyle tego na rynku, że nie wiem, co wybrać... A jakiś płyn, bądź żel do regeneracji krocza po porodzie? Jeszcze zastanawiam się nad olejkiem Bio-Oil do smarowania teraz. Na razie używałam kremu z polecenia szwagierki, ale chciałabym spróbować jakiegoś olejku. Co myślicie? Muszę sobie ułożyć listę, bo spokoju mi to nie daje.
Nie doradzę, bo jestem z tych "zielonych", ale też muszę się w końcu wziąć za sporządzenie listy, bo siedzi mi to w głowie :) No i powoli brać się za jakieś zakupy ;) Póki co kupiłam dywanik do pokoiku i materac do łóżeczka, bo akurat trafiłam na promocję :) A to tylko maleńka kropla w morzu...
Ostatnio znalazłam w necie laktator reczny Philips polecany przez kogoś i tak się nad nim zastanawiam...

reklama

lawendowy_sen

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Dziewczyny,
pewnie mnie nie kojarzycie, bo dawno temu się udzielałam.
Potrzebuję pomocy.
Szukam kogos z Poznania, kto poratowałby moją kumpelę.
Jest po pozytywnej becie, ale kończą się jej leki ( estrofem i dupek), a do wizyty jeszcze trochę. Może któras z Was miałaby odsprzedać, bądź pożyczyć????
Plssss, pomożecie?

littlebabe

Rozwiązania
0
Nie doradzę, bo jestem z tych "zielonych", ale też muszę się w końcu wziąć za sporządzenie listy, bo siedzi mi to w głowie :) No i powoli brać się za jakieś zakupy ;) Póki co kupiłam dywanik do pokoiku i materac do łóżeczka, bo akurat trafiłam na promocję :) A to tylko maleńka kropla w morzu...
Ostatnio znalazłam w necie laktator reczny Philips polecany przez kogoś i tak się nad nim zastanawiam...
Miałam ten laktator i skrzypiał strasznie przy odciąganiu mleka.. Na początku przez pierwsze kilka razy było dobrze, a po pewnym czasie zaczął skrzypieć mega głośno. Ze swojej strony nie polecam. ;)

M_Lena

Rozwiązania
0
Dziewczyny,
pewnie mnie nie kojarzycie, bo dawno temu się udzielałam.
Potrzebuję pomocy.
Szukam kogos z Poznania, kto poratowałby moją kumpelę.
Jest po pozytywnej becie, ale kończą się jej leki ( estrofem i dupek), a do wizyty jeszcze trochę. Może któras z Was miałaby odsprzedać, bądź pożyczyć????
Plssss, pomożecie?
Oczekujaca123 miala to chyba w sprzedazy

eMkaa.

Rozwiązania
0
Jak już uda mi się coś zapisać, to wrzucę tu zdjęcie. :D Chociaż zabieram się do tego już z dobry tydzień i poza oliwką i maścią na odparzenia nie mam nic.

reklama

anecka

Rozwiązania
0
Dziewczyyyny, siedze właśnie na krzywej cukrowej... przed wypiciem, z krwi z palca wyszło 100 mg :-( ale i tak mi robią dalej... myślicie, że spadnie? :-(

Wczoraj wieczorem piłam sok jabłkowy (chyba ze trzy szklanki wytrąbiłam), myślicie, że to przez to?