reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Zazdroszczę wiatraczków i zimnych ręczniczków ;) Ja w ten upał najpierw badanie a teraz czekam na wizytę u gin. Klimy brak, a opóźnienie jak zawsze :/
Ale jak wrócę to od razu pod chłodny prysznic :)
 
reklama
Ja bardzo zimny koktajl z truskawkami, to mój obiad :p zupełnie nie mam ochoty na jedzenie.
Rozumiem Cię doskonale, w taki upał też mi się nie chce jeść żadnych obiadów. A już kompletnie stać przy garach i gotować. Jak robisz koktajl? Mleko, truskawki i odrobina cukru? Czy dodajesz jeszcze jakieś magiczne składniki? Bo narobiłaś mi apetytu, a truskawki w lodówce też czekają, zaraz koło arbuza :D
 
Rozumiem Cię doskonale, w taki upał też mi się nie chce jeść żadnych obiadów. A już kompletnie stać przy garach i gotować. Jak robisz koktajl? Mleko, truskawki i odrobina cukru? Czy dodajesz jeszcze jakieś magiczne składniki? Bo narobiłaś mi apetytu, a truskawki w lodówce też czekają, zaraz koło arbuza :D
Ja używam jogurtu kokosowego naturalnego, blenduje razem z truskawkami. Jak mam ochotę na słodki to dodaje trochę cukru trzcinowego. Jest pyszny, ma lekki kokosowy posmak. Mniam :)
 
A ja robie sobie budyń z serka wiejskiego :-D jest pycha!

Serek wiejski blendujemy z cukrem(ja używam ksylitolu) i kakao, do tego później wrzucam malinki i borówki amerykańskie (ale już nie blenduje :p) ;-)

Meega smaczne, syte i zdrowe ;-) i cukru nie podnosi :-D
 
reklama
Powodzenia! Daj znać jak tam Twoje maleństwo :)
32 tydzień i mała waży praktyczne dwa kilo. :D Miałam powtórkę z badania żeby sprawdzić nerkę lewą bo była powiększona miedniczka i szyjka coś pośrodku zaczęła się rozszerzać ale minimalnie. Długość ok i najważniejsze że zamknięta po obu stronach. Miedniczka się zmniejszyła więc super, szyjka bez zmian. Za dwa tygodnie jeszcze kontrola ale jestem już spokojniejsza :) Zalecenia - kanapowy tryb życia ;)
 
Do góry