reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama

Załączniki

  • IMG_20200327_100115.jpg
    IMG_20200327_100115.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 96
Witam się w 20tc [emoji170]
Bóle głowy codzienne jakoś znoszę. Picie dużej ilości wody nie pomaga, jedyne to tylko prawdziwa kawa i świeże powietrze.
Plecy dają o sobie znac od kilku dni.

Jak się dziś macie? Pijecie tez prawdziwa kawę czy tylko bezkofeinowa?

Miłego dnia [emoji177][emoji170]
 
Witam się w 20tc [emoji170]
Bóle głowy codzienne jakoś znoszę. Picie dużej ilości wody nie pomaga, jedyne to tylko prawdziwa kawa i świeże powietrze.
Plecy dają o sobie znac od kilku dni.

Jak się dziś macie? Pijecie tez prawdziwa kawę czy tylko bezkofeinowa?

Miłego dnia [emoji177][emoji170]
Witam 🙂 kiedy to przeleciało, 20tc 👶

Ja piję jedną kawkę dziennie z kofeina, ale słabą i z mlekiem żeby nie drażnić zgagi 🙈
Plecy też mi dokuczają, zwłaszcza jak coś za dużo grzebie na stojąco. Ale radzę sobie, mówię mężowi jak i gdzie ucisnąć i ból się zmniejsza.

Dziś mam wizytę u ginekolog 😊 i znowu się z Synciem zobaczymy 💕
 
Witam [emoji846] kiedy to przeleciało, 20tc [emoji64]

Ja piję jedną kawkę dziennie z kofeina, ale słabą i z mlekiem żeby nie drażnić zgagi [emoji85]
Plecy też mi dokuczają, zwłaszcza jak coś za dużo grzebie na stojąco. Ale radzę sobie, mówię mężowi jak i gdzie ucisnąć i ból się zmniejsza.

Dziś mam wizytę u ginekolog [emoji4] i znowu się z Synciem zobaczymy [emoji177]

Powodzenia na wizycie [emoji1364][emoji1364] koniecznie daj znac jak będziesz po [emoji177]
 
Ja piję normalną kawę rano (ale ja i tak siekiery nigdy nie piłam :p ) a jak dzień jest ciężki to czasem po południu drugą słabszą. Za to w ogóle nie piję czarne/zielonej herbaty - tylko owocowe i ziołowe, a ostatnio sobie zamówiłam z miodokrzewu :D zobaczymy czy dobra.
Plecy mnie nawalają odkąd zamknęłam się w domu 3 tygodnie temu. Jednak siedzę przez większość czasu, a to raczej niewskazane, a mały spacer w ciągu dnia, albo raz na parę dni ostatnio to za mało :/ W nocy najbardziej przeszkadza, bo jak się nie ułożę to boli.

nataliiia91 powodzenia na wizycie :)

A czy są tu jakieś kobitki z Warszawy? Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu i próbowałam w tym pójść na badania.... (sr)enelmed ma JEDEN (!!!) dedykowany oddział na całą Warszawę dla kobiet w ciąży na krańcu świata, a jak próbowałam się od miłej pani z infolinii dowiedzieć, czy mimo to mogę pójść do tego co mam pod domem na pobranie, to trafiłam na automat "w trosce o bezpieczeństwo kobiet w ciąży i ograniczenie ich kontaktów z innymi ludźmi, mamy dedykowany oddział..." :p Co z tego, że żeby tam się dostać to muszę jechać komunikacją przez pół miasta (nie wszyscy mają samochód, ale widać tego nie wiedzą), zamiast pójść do pustego zabiegowego pieszo :p
Bo tym przydługim żalu: gdzie w Warszawie można jeszcze w miarę bezproblemowo pójść na pobranie krwi?
 
Witajcie kochane 😊 jak dziś humorek? Jak sie czujecie ? Mnie dziś boli brzuch .. wręcz ciągnie jutro na szczescie mam wizytę, kopniaczkow nie czuje jeszcze ale juz coraz intensywniej czuje smyranie, zauważyłam że bardzo lubi jak "sluchawka' od prysznica leje z daleka po brzuszku ze sie podoba bo 'odpowiada' zdj z wcOraj,obecnie 19+3 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20200324_145932_281.jpg
    IMG_20200324_145932_281.jpg
    206,1 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Widzę, że nowy dzień równa się nowe doświadczenia u każdej nas 😊 cudownie 💕

Po wizycie ok, jednak Piotruś lubi nasza panią doktor bo obejrzała Go z każdej strony, całego. Jest ruchliwy, więc to łożysko na przedniej ścianie trochę mnie chroni przed kopniakami 👶😅 Bawił się nóżkami, jak to stwierdziła gin "co ma robić w tych trudnych czasach". A doktor z połówkowych dostał wypięta dupke haha 🤭
 
Do góry