reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
To jest testowanie swojej cierpliwości 😂 pierwsza betę robiłam w dniu przewidywanej miesiączki i miałam 540, a Ty ?
 
B2453DCA-97CE-4029-8DA1-28563827C9D8.jpeg
Mam nadzieję, że ja również dołączę do grupy sierpniowych mamusiek 🙈 test zrobiony w 24 dc i to popołudniu :) ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam dwie kreseczki ☺️
 
Ja robilam bete 2-3 dni przed okresem I mialam wczoraj wynik 107... I progresteron 26.56 czy to okej ???
Myśle, ze beta jak najbardziej w porządku zwłaszcza, ze to bardzo wcześnie 😍 chyba najważniejszy jest ten przyrost po 48h czy wszystko się dobrze rozwija. Jeżeli chodzi o progesteron to nie mam pojęcia bo ja nawet tego nie robiłam 🙈
Zobacz załącznik 1340106Mam nadzieję, że ja również dołączę do grupy sierpniowych mamusiek 🙈 test zrobiony w 24 dc i to popołudniu :) ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam dwie kreseczki ☺️
Gratulacje ! Jak się czujesz jako przyszła mamusia ? 😍
 
Myśle, ze beta jak najbardziej w porządku zwłaszcza, ze to bardzo wcześnie 😍 chyba najważniejszy jest ten przyrost po 48h czy wszystko się dobrze rozwija. Jeżeli chodzi o progesteron to nie mam pojęcia bo ja nawet tego nie robiłam 🙈

Gratulacje ! Jak się czujesz jako przyszła mamusia ? 😍
Dziekuje w piatek ide powtorzyc badanie Kochana I od razu dam wam znac mam nadzieje ze wzrosnie jak powinna 🥰🥰 czuje sie super chodz juz jestem mama ...moj syn ma 6 lat... tylko nie znam sie na tych betach poniewaz ja odkrylam dopiero w 8 tygodniu z synem ze jestem w ciazy a teraz druga ciaza no I tak wczesnie...
 
reklama
Myśle, ze beta jak najbardziej w porządku zwłaszcza, ze to bardzo wcześnie 😍 chyba najważniejszy jest ten przyrost po 48h czy wszystko się dobrze rozwija. Jeżeli chodzi o progesteron to nie mam pojęcia bo ja nawet tego nie robiłam 🙈

Gratulacje ! Jak się czujesz jako przyszła mamusia ? 😍
Meeega sie ciesze, szczególnie ze z zawodu jestem opiekunką dziecięcą, a gdy mialam 7 lat, to pierwszy raz zostałam ciocią 😅 wiec praktycznie caly czas z dzieciakami od rodzenstwa
 
Do góry