reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja ostatnio bylam u dermatologa z mala bo tez od 2 mcy ma takie czerwone i suche place na policzkach. Jak smaruje emolientem (nivea sos) to podobnie jak u Ciebie schodzi ale potem znowu sie pojawia. Dermatolog stwierdzila ze to za malo na alergie i pewnie od mrozu i suchego powietrza w domu. Mamy smarowac i jak sie zrobi wiosna to ma przejsc.a, lekarz sie pytala czy nie zabkuje wlasnie i czy nie ma duzo sliny bo do moze byc od tego. A wrzuc zdjecie tych policzkow to powiem Ci czy u nas to tak samo wyglada :):)
Mała już śpi. Jutro wrzucę bo nie robiłam jej foty :)
 
reklama
Maldob, a te suche placki są jeszcze gdzieś np w zgięciach raczek i nóżek, czy pęka za uszkami? Koleżanka miała podobny problem, Po odstawieniu przez nia nabiału (kp) i wykluczeniu mleka krowiego z diety dziecka (ma rok) wszystko zaczyna schodzić, a wyglądało to na prawdę źle :/ Ja trzymam dietę i poza pękającą skórką za uszami jak zjem coś co ma bmk Filip nie ma wykwitów.
Ja mam istny szpital w domu. Mąż prawie od miesiąca chory, drugi tydzień na zwolnieniu, drugi antybiotyk a dalej kaszle jak gruźlik. Filipek też od ubiegłego czwartku przyjmuje antybiotyk, ale z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. W przypadku córki obeszło się bez ale też brzydko kaszle i dostaje syrop, a mnie ścięło kilka dni temu, wieczorami mam napady strasznie duszącego kaszlu... Zima skończyła się a my dopiero chorujemy :/
 
Ostatnia edycja:
No widzisz, no to nam własnie dzisiaj na wizycie kontrolnej neurolog zaleciła żeby chodzić z małym na fizjoterapie bo jeszcze nie trzyma równowagi jak siedzi, że ma słabe mięśnie brzucha.Ale babka ma własnie takie opinie, że lubi wyolbrzymiać problemy. Więc teraz nie wiem czy rzeczywiście znowu lecieć do fizjoterapeuty,czy po prostu poczekać jeszcze z miesiąc. Przecież dopiero za tydzień skończy 8 miesięcy. A może wiecie jak sama mogłabym z nim ćwiczyć, żeby była jakaś poprawa?

Mój też ma właśnie takie suche poliki.
My chodzimy na rehabilitacje. Filip mial/ma asymetrie. No i przez mocne kolki okazało się ze słabe mięśnie brzucha. Nawet nie przypuszczałam ze jedno z drugiego może wynikać. Mamy zakaz sadzania. Ortopeda powiedział ze jak on sam próbuje siadać to cwiczy mięśnie brzucha. A rehabikitantka kazała nam przy obrotach z pleców ma brzuch przytrzymać go na boku. Ale to ciężko opisać
 
Ja ostatnio bylam u dermatologa z mala bo tez od 2 mcy ma takie czerwone i suche place na policzkach. Jak smaruje emolientem (nivea sos) to podobnie jak u Ciebie schodzi ale potem znowu sie pojawia. Dermatolog stwierdzila ze to za malo na alergie i pewnie od mrozu i suchego powietrza w domu. Mamy smarowac i jak sie zrobi wiosna to ma przejsc.a, lekarz sie pytala czy nie zabkuje wlasnie i czy nie ma duzo sliny bo do moze byc od tego. A wrzuc zdjecie tych policzkow to powiem Ci czy u nas to tak samo wyglada :):)
Mała już śpi. Jutro wrzucę bo nie robiłam jej foty :)

Nie mogę dodać foty ciągle pisze ze za duży rozmiar i nie wiem jak zmniejszyć ;-) byłyśmy dziś u lekarza i wg niego to
Niestety alergiczne... więc dupa. Obserwacja pokarmów no ale powiedział że może być pokarmowa albo wziewna a teraz pylkow też sporo na wiosnę.... nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałabym ja naśladować kremami i po sprawie ale chyba byłoby zbyt pięknie.
 
Nie mogę dodać foty ciągle pisze ze za duży rozmiar i nie wiem jak zmniejszyć ;-) byłyśmy dziś u lekarza i wg niego to
Niestety alergiczne... więc dupa. Obserwacja pokarmów no ale powiedział że może być pokarmowa albo wziewna a teraz pylkow też sporo na wiosnę.... nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałabym ja naśladować kremami i po sprawie ale chyba byłoby zbyt pięknie.
Jest grupa na fb dla rodziców dzieci z azs i alergiami. Tam możesz znaleźć informacje. No i najlepiej pójść do dobrego alergologa. On ci powie jaka masz mieć dietę jeśli kp i zaproponuje kosmetyki
 
Hej wszystkim.
W koncu wiosna nadeszla:) az inaczej sie wstaje rano.
Moj maly raczkuje od dwoch dni a dzisiaj zaczal sie podciagac do stania w lozeczku. Wiec musimy dzisiaj obnizyc na najnizszy poziom. Teraz to go juz nawet na chwile zostawic nie mozna bo od razu leci do mebli i lawy i sie podnosi. Masakra jakas :) a bylo tak fajnie jak tylko lezal heh zartuje oczywiscie. Super tak obserwowac jsk kazdego dnia cos nowego sie uczy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja właśnie mówiłam do męża że Mikołaja tak wszystko interesuje. Każda nową rzecz musi dokładnie obejrzeć i sprawdzić. I to tak fajnie wygląda. Przekłada z ręki do ręki, obraca, z każdej strony musi dotknąć. Jak ma taką grzechotka z kółeczkami, to każde sobie dotknie i przesunie [emoji16] Super to jest [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A masz w planach mu kupowac lozko normalne niedlugo? No bo turystyczne mu juz dlugo nie posluzy chyba. Nie wiem jakie masz ale moje jest do 30 lb czyli jakies 13.6kg. A Igi duzy chlopczyk i o ile dobrze pamietam to juz ma 11kg[emoji3]. Chyba ze masz inne to lozeczko

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Do góry