reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mi już tak lecą, ze nie zdążam sprzątać łazienki [emoji23] i naprawdę zaraz będę łysa także Paper nie będę sama. Mój coś wgl szopki robi i nagle gorzej ssie niż wcześniej, dziwne troche. Ja mam trochę dość i jestem coraz bliższa poddania się kp. Zwariować idzie, żeby to wszystko ogarnąć [emoji5] zła jestem ze niby kp zdrowsze i wygodne, a tyle trudu co chwile. Nie wspominając, ze ciagle bolą mnie sutki. Ten delicol tez mi działa na nerwy, ledwo na tydzień starcza ta butelka pieprzona, jeszcze tak się lepi skubany, ze jak mały zje z łyżeczki to całe usta ma w tym, a za czym idzie mój sutek, jego ręka, moja ręka i wszystko się lepi [emoji51] wrrr...
 
reklama
Ubranko drugie ładniejsze;) paper ja mam wozek mutsy i jestem bardzo zadowolona. Super szybko sie składa, mam adaptery do fotelika maci cosi, jest mega skrętny i nie ma miejsca w które bym nim nie wjechała. Jak kupowałam oglądałam jeszcze baby design i tez sa bardzo fajne! Mamakulka nie strasz tymi włosami, ja mam swoje ładne teraz ale mam ich mało wiec nie chce tracić! A Igi przyzwyczai sie spowrotem do cycka, daj mu chwile;-) ja znowu dzisiaj sie zdenerwowałam, podałam małej mleko po kąpieli marudziła przy piciu wypiła tylko 70, i tak mnie cos ruszyło powąchałam i śmierdziało masakra, a odsysalam 3h wcześniej. Cholera wie czy sie popsuło czy o co chodzi. Butelkę i laktator wyparzam wiec nie wiem co sie stało;-/ teraz sie martwię ze cos jej sie stanie:-((
 
hmm mleko moze pachniec mydlem i wymiotami (z tego co pamietam) i jest ok o ile dziecko chce jesc ale to przy schladzaniu i ocieplaniu chyba, a czym pachnialo? czy skwasnialo?
 
Eh, mi zaczęły lecieć przed ciąża i tak jest cały czas. Muszę się w końcu wziąć za siebie. Przed ciążą miałam mieć usuwany guzek na głowie, ale zaszłam i zabieg odwołano. Wszyscy twierdzą że to kaszak, ale jak tak myślę o tym ciągłym wypadaniu włosów to się stresuje czy to nie ma nic wspólnego
 
Slyszalam ze butelka ze smoczkiem Medela Calma sprzyja szybszemu powrotowi do kp bo przy nim trzeba sie mocno nagimnastykowac.

Ten Maxi Cosi Mura 4 ogladalam i bardzo mi sie podobal :) juz nawet nie pamietam dlaczego go nie kupilismy.

Mnie jeden cyc ostatnio boli. Mala przed chwila nawet sie dobrze przyssala ale musialam jej po pewnym czasie zabrac bo myslalam ze nie wyrobie. Z tym mm to przynajmniej mozna kontrolowac ile dziacko zjada.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
z medela calma mojej lecialo mleko z butelki tak ze malo sie w nim nie utopila ale moze taka sile ssania ma [emoji23]

z kp w ogole same problemy tyle czasu ewolucja miala na dopracowanie sprawy a tu klops
 
reklama
cześć dziewczyny po weekendzie ;) nie można Was wpuścić z oka na weekend bo produkujecie strony jak szalone :p ale nadrobiłam :)

Papercut - kiedy będą robić coś z tym płynem w uchu Ninki? Tzn jak ile będzie miała tygodni? Bo mojemu Wiktorowi nie wyszło badanie lewego ucha po porodzie w szpitalu i do Białegostoku jedziemy na początku grudnia dopiero...a też boje się że ma w tym uchu płyn...

Mamakulka nie strasz tymi włosami, ja już się podjadałam że moje nagle zaczęły rosnąć, mam nadzieję że im się nie odwidzi ;D
Jak Igi się rozleniwia i zapomina ssać to może pozaczepiaj go za stopę albo uszko? U mojego dział, posmyram i zaczyna ssać ;) Jeszcze polecam butelkę NUK ze smoczkiem antykolkowym, ma kształt piersi. Mojego nie odzwyczaił od ssania cyca jak go 3,dni musiałam z butli karmić.

U nas noce bez zmian, 22-1-4 a potem co godzinę i krócej :| marzę żeby przespać te 6 godzin ciągiem...żeby były chociaż tylko 2 pobudki...
Z nowości to wysypka schodzi, próbowałam nabiału 2 dni temu i na razie nic nowego nie wyszło. Dietę jeszcze potrzymam.
I dziś synuś obdarował mnie szczerym uśmiechem od ucha do ucha gdy gadałam do niego na łóżku :) :) :) cudny widok :)
Miłej i przespanej nocy dziewczyny ;)
 
Do góry