reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ale macie regularne te karmienia. U nas kiedy sobie zażyczy. Czyli wychodzi nam nawet 8 karmien. Ale ostatnie zawsze jest o 20 po kąpieli. Tylko mamy ten problem z ulewaniem i lekarz poradził nam zeby karmić po mniej a czesciej.
Effa, a może ma smoczek przez który ciężko leci. Zmienilas już na ten 3+?
Nie, ale też spróbuję. Kurczę, nie ogarniam sprawy smoczków i butelek. [emoji46] Dzieki

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przebieracie dzieciaki w nocy. Ja już sama nie wiem czy przebierać bo tak to się rozbudza, a w sumie do rana to już ma dość mokro bez przebrania

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przewijam tylko jak zrobi kupę. A tak to smaruję przed nocą mocniej Linomagiem. Do tej pory nie miał problemów z odparzeniami wiec chyba jest ok. No i może pomaga to ze raz rano i drugi raz przed kąpielą rozbieram go do golasa i leży tak z 20 min. Uwielbia to, a przy okazji tyłek się wietrzy [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja raz przewijam jakos rowno w srodku spania

dzis bylo lepiej jadla 20-2-5-7 rano mi juz nie starczylo sil, cala noc dygalam z nia na rekach az mam zakwasy - dziewczyny co ogarniczyly ilosc pobudek, dlugo trwa eliminacja pobudek bez karmienia?
 
Ja przewijam przy pierwszej pobudce przed karmieniem. Bo po 7-8 godzinach spania to jest juz taka pełna, że odnoszę wrażenie ze nic juz się tam nie zmieści.
U mnie jedna pobudka w nocy (ok. 2) sama się wyeliminowala.
Spokojnego dnia.
 
Ja nie przewijam bo on śpi i nigdy nic mu nie było od sikow przez te 11 h wiec luz. Kup nie robi.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Ja w nocy raczej nie przebieram... chyba że czasem jak usnie koło 7 bez kapania to potem kolo 23 przebiore i potem rano 7-8 dopiero... bo jak się rozbudzi to potem przez godz nie chce spać. ale ja to wogole mam szczęście, odparzenia miał może raz ok 2tyg życia i bepanten pomógł szybko i od tamtej pory spokój, nawet rzadko kiedy czymś smaruje.
 
reklama
Justyna u mnie tak samo [emoji16]

Ja miałam wczoraj koszmarny wieczór. Zasnął po 22[emoji46]. Zbudzil się dopiero o 4:30, ale usypiałam go ponad godzinę[emoji46] Wstaliśmy o 7. Także dzisiaj miał 1 pobudkę.

Zrobię sobie chyba dzisiaj fotkę i jak mnie kiedyś spyta jak wygląda zombi, to mu pokażę to moje zdjęcie [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry