reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sikający 4-latek

dzięki dziewczyny za wszystkie rady i odpowiedzi :tak:
Daje sobie i młodemu jeszcze 2 miesiące na ostre walczenie z nocnym siusianiem a później jak nic nie da to coś będziemy myśleć.
Jesli macie jeszcze jakieś rady co do oduczania moczenia to poprosze :tak: może jakiś wasz pomysł się sprawdzi
Dzieki
 
reklama
u mnie sprawa wyglada tak ja mam 5cio latka i tez sika w nocy, pielegniarka w szkole powiedziala ze to wina hormonów i zeby sie zglosic do lekarza w czwartek mam wizyte i dam znac co i jak po jakims tygodniu jak bedzie poprawa
 
Witajcie !
Myśle że jest już podobny tematna forum ale bardzo bym chciała żebyście mi pomogły i odniosły się do mojego problemu.
Mikołaj w październiku skończył 4 lata i nadal sika w nocy do łóżka. w ciągu dnia już od 2 lat nie sika ładnie chodzi do łazienki i sam sie załatwia a w nocy koszmar ,nie kotroluje wcale moczu , nie wstaje sam na siku. Ja wstaje w nocy kilka razy i go wysadzam ale bardzo często jest juz a późno :zawstydzona/y:
Nie wiem już co mam z tym robić:-(
Moze są jakieś mamy z takim problemem i mi coś doradzą?
Dzień Dobry,
Moczenie nocne to poważniejszy problem, niż może się wydawać.
Moczenie nocne, zwane także enurezą, to mimowolne opróżnianie pęcherza moczowego podczas snu. Jest powszechnym i złożonym problemem zdrowotnym także na podłożu psychologicznym. Konsultacja z lekarzem jest bardzo ważna - nieleczenie moczącego się dziecka może powodować kumulowanie się problemów psychologicznych, które w konsekwencji pogłębiają chorobę. Na stronie suchyporanek.pl można wykonać krótki test aby sprawdzić jak poważny jest problem moczenia nocnego. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl
 
Sąsiadka miała tez podobny problem ze swoim czterolatkiem. Nic nie pomogło. Po prostu któregoś dnia wyrósł i ewentualne zmoczenie łóżka zdarza się incydentalnie.
 
Do góry