reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Witam Panie. Jestem tu nowa ale z tym samym problelem. Ciagle sama z 3 letnia corka.
Maz pracuje jako kierowca autobusu. teraz w zimie ma malo wyjazdow ale nie ma go w domku po 17-18 godz na dobe albo i wiecej a jak jest sezon to nie mamy go calymi tygodniami. szalu juz dostaje, do pracy nie moge isc bo nie mam co z mala zrobic. zacznie mi w przedszkolu chorowac i co ja z nia wtedy zrobie. problem jest jeszcze taki ze chcemy miec drogie dziecko ale nie mozemy sie zdecydowac ze wzgledu na prace meza. Boje sie ze sama nie dam sobie rady zwlaszcza ze mieszkamy w kawalerce( co prawda duzej) i na 4 pietrze....! jak to jest u was kobietki?:-(
 
1283.jpg



Wesołych bombek, złotych trąbek, anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z sosnowca, rolady z szuflady i udanej Pasterki bez żadnej usterki.
 
Witajcie dziewczyny :-)

Przepraszam za milczenie, ale jestem u rodzicow, a komputer jest w pokoju gdzie Jas spi wiec same rozumiecie ze prawktycznie nie mam kiedy wejsc na forum...
U nas po Swietach fajnie, szkoda, ze bez M w tym roku, no ale moze za rok sie uda... :tak:
 
Dziewczynki! Zagladam, zeby zlozyc Wam zyczenia noworoczne:

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
niech wiec zle chwile zostana za Nami.

Niech Nowy 2009 Rok przyniesie duzo zdrowia i radosci,
a przede wszystkim morze milosci!


ChomikImage.aspx


Pozdrawiam Was serdecznie!
 
reklama
Do góry