suszi
Fanka BB :)
A nam stuknie 5-ta rocznica ślubu 8 września, byłam naprawdę młodą panną młodą, bo miałam niespełna 19lat. Mój tato poprowadził mnie do ołtarza, z czego był bardzo dumny, ja zresztą tez i obydwoje niemogliśmy przestać się usmiechać przez całą długość kościoła, na którego przedzie stał mój.... wystraszony mąż.
Szkoda ,że nie mam cyfrowych zdjęć, bo byście się pośmiały.