reklama

SOS -czyli wieści ze szpitala !!!!! Bez Komentarzy :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2014' rozpoczęty przez Monila, 22 Styczeń 2014.

1. Monila

Monila Aniołkowa Mama KArolka

Jako ze zaczyna sie juz robic gorąco na naszym wątku to zakładam nowy temat w ktorym mozemy przekazywac wiesc ze szpitala ;-)

2. Sylwia9

Sylwia9 Fanka BB :)

Wiadomość od Kati: No i jestem w szpitalu. Mały rozruszał się dopiero po 13 godzinach, Teraz jest ok. Ktg dobre, badanie gin też. Mówią że długo nie będa mnie trzymać. Liczę na to, że wyjdę w poniedziałek.

3. reklama
  4. Sylwia9

Wiadomość od KATII:
    o 13 będzie miała robioną próbę oxy żeby zobaczyć jak Mały zareaguje na skurcze. Jeśli pepowina jest ciasno okrecona i proba wyjdzie zle to zrobia dzisiaj cc. Troche sie boi, chce miec to juz za soba. bardzo prosi nas o kciuki.

Wiadomość od Monili:

Pyta czy tęsknimy za Nią;-) Wczoraj miała temperature ale dzisiaj juz jest okej, własnie lezy sobie z Olusiem i pozdrawiają nas ;-)

5. Verita

Verita Fanka BB :)

pozdrowionka dla dziewczat :tak:

6. ajentka83

ajentka83 Fanka BB :)

Gratulacje dla mamusiek i ich maluszków!!! :-)

7. Sylwia9

Wczoraj Katia miała robioną próbę oksy i nie wyszła, miała jakieś skurcze ale nic po za tym, Michaś miał ładne tętno.

Dzisiaj Katia napisała: ze okazało się że test na oksy był za krótki. Jutro bedzie powtórka, jutro też zrobią pełne USG. Dzisiaj Kasia jest obserwowana. Profesor powiedział że nie widzi szans na poród, ale Kasia nie zrozumiała czy poród sn czy ogólnie poród w najbliższym czasie ale chyba chodziło o to pierwsze. Szyjka ma 0.5cm, ciąza donoszona. JUtro bedzie sądny dzien. Postara się odezwać. Przesyła Buziaki ;-)

Wiadomość od Monili: Jutro prawdopodobnie wychodzi ze szpitala, mogli by dzisiaj wyjść ale miała temperaturę i muszą zostać do jutra, Oluś dzisiaj od 8 do 11 wisiał na cycu, teraz Monia nadrabia śniadankiem ;-) Pozdrawia nas i przesyła buziaki ;-)

8. Joasia_1986

Joasia_1986 Fanka BB :)

Oto wieści od Selerowej :-)

Hej. Jutro juz bede tulila synusia:) mam zalozony cewnik z balonikiem, jutro rano ide na porodowke na wywolanie. Chyba,ze jeszcze dzis sie rozkrece. Pozdrawiam Selerowa

9. Joasia_1986

Joasia_1986 Fanka BB :)

Wiadomość od Selerowej z 6:59 ;-)

Idę już na porodówkę. Teraz dostanę oksytocynę i będę rodzić :-)
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. paola890411

paola890411 Fanka BB :)

Witam się z jednopacku z Wiktoria obok:-) z 29 na 30 odeszly mi wody o 1 w nocy . Akcja porodowa bardzo źle szła. Skurcze tylko po oxyt.nie do zniesienia a rozwarcie się nie robiło. O 15 wzięli mnie szybko na cesarskie . I takim sposobem Wiki na 3320, 54 cm 10pkt czarne wloski i jest cudowna :-)

12. myg

myg Fanka BB :)

Wiadomość od Selerowej:
    "Wychodzimy" :-D

Poleć forum