reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

Temat na forum 'Archiwum kwiecień 2012' rozpoczęty przez martolinka, 19 Styczeń 2012.

1. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Mam nadzieję , że pierwsze wieści od ciężarówek zaczną docierać jak najpóźniej - aby do kwietnia;-)
    Będziemy tu wpisywać wiadomości ze szpitala, porodówki itp.

Wszelkie komentarze umieszczamy w wątku ogólnym:tak:

2. magda85-gdańsk

magda85-gdańsk Fanka BB :)

smsy od agaty777

"pozdrów wszystkie dziewczyny, dzięki za kciuki."

"ból jest. ale i tak mniejszy niz bole parte z plecow ktore mialam. dobrze, że zdażyli z cc. buziaczki."

3. reklama
  4. magda85-gdańsk

magda85-gdańsk Fanka BB :)

sms od Agaty777
    "dzieci oddychaja same. ja jeszcze dochodze po cięciu. buziaki dla wszystkich"

5. kasiagaw

kasiagaw Fanka BB :)

dostałam smsa od kivinko przed chwilką:

"Hej! Ja jade za chwile do szpitala, mam mega bolesci brzucha, dzwoniłam do ginki i kazała jechac"

6. kasiagaw

sms od kivinko:
    "Szyjka zamknięta i długa, mała wysoko, czekamy na ktg bo dalej cholernie boli..."

7. kasiagaw

kolejna garść informacji od kivinko:

"Jestem na patologii, czekam na badania. Podejrzewają wyrostek albo kolke nerkowa, tetno malej slabe, malo ruchow, lekkie skurcze ... :("

8. kasiagaw

sms od kivinko:

"Mielismy usg, wszystko ok, Emilka waży już 2400:) nie wiem co dalej, biegaja kolo mnie szukajac diagnozy. Pozdrowienia dla wszystkich kwietniowek!"

9. kasiagaw

napiszę po kolei smski od kivinko:

z wczoraj wieczora: " Po drugim ktg tętno podwyższone, bardzo dużo ruchów, lekkie skurcze. Pobrali wymaz, beda sprawdzac posiew. Najprawdopodobniej co z nerkami."

z dzisiaj rana:" Ciągle nic nie widzą"

"Leze na sali z laską około 30, która czyta bravo girl, spi w walkach i co 5 min nakłada błyszczyk. To tylko ja moge miec takie szczescie..."

Okazuje się, że pani doktor będąca dziś na dyżurze jest bardzo niekompetentna i w zasadzie, to kivinko leży i czeka, ale nie wiadomo na co i na kogo, bo nawet nie miała konsultacji z chirurgiem w sprawie wyrostka bądź nerek. Wieczorem ma być inna zmiana, więc może coś więcej zadziałają. No i przed chwilą dostałam smska:

"W końcu udało mi się złapać ordynatora.. Nie podobają mu się skurcze na ktg, kazał podać leki na rozwój płucek małej - 2 dawki, dziś i jutro..."

Także chyba coś się ruszyło...jestem in touch z kivinko, także postaram się na bieżąco informować.

10. reklama
  11. kasiagaw

Dostałam wiadomość ale nie wiem od kogo? Obstawiam albo g_agnes albo Aniaw23:

"Leżę w szpitalu, nie miałam siły wcześniej nic napisać:) miałam ataki kolki bo w pecherzyku mam kamienie. bole sa przy tym jak krzyzowe, okazalo sie ze mam wielowodzie etc oizdriw dziewczyny i napisz chociaz troche co u was"

12. kasiagaw

a więc okazało się, że to Ania:

"Dowiedziałam się dzisiaj że na dodatek mam zle przeplywy. Jutro zrobia jeszcze raz usg jak to sie powtorzy to beda indukowac porod..."

Poleć forum