reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

martolinka

Mama i nie tylko :-)
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
Mam nadzieję , że pierwsze wieści od ciężarówek zaczną docierać jak najpóźniej - aby do kwietnia;-)
Będziemy tu wpisywać wiadomości ze szpitala, porodówki itp.

Wszelkie komentarze umieszczamy w wątku ogólnym:tak:

reklama

kasiagaw

Fanka BB :)
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Rozwiązania
0
sms od kivinko:

"Mielismy usg, wszystko ok, Emilka waży już 2400:) nie wiem co dalej, biegaja kolo mnie szukajac diagnozy. Pozdrowienia dla wszystkich kwietniowek!"

kasiagaw

Miasto
Ostrów Wielkopolski
Rozwiązania
0
napiszę po kolei smski od kivinko:

z wczoraj wieczora: " Po drugim ktg tętno podwyższone, bardzo dużo ruchów, lekkie skurcze. Pobrali wymaz, beda sprawdzac posiew. Najprawdopodobniej co z nerkami."

z dzisiaj rana:" Ciągle nic nie widzą"

"Leze na sali z laską około 30, która czyta bravo girl, spi w walkach i co 5 min nakłada błyszczyk. To tylko ja moge miec takie szczescie..."

Okazuje się, że pani doktor będąca dziś na dyżurze jest bardzo niekompetentna i w zasadzie, to kivinko leży i czeka, ale nie wiadomo na co i na kogo, bo nawet nie miała konsultacji z chirurgiem w sprawie wyrostka bądź nerek. Wieczorem ma być inna zmiana, więc może coś więcej zadziałają. No i przed chwilą dostałam smska:

"W końcu udało mi się złapać ordynatora.. Nie podobają mu się skurcze na ktg, kazał podać leki na rozwój płucek małej - 2 dawki, dziś i jutro..."

Także chyba coś się ruszyło...jestem in touch z kivinko, także postaram się na bieżąco informować.

kasiagaw

Miasto
Ostrów Wielkopolski
Rozwiązania
0
Dostałam wiadomość ale nie wiem od kogo? Obstawiam albo g_agnes albo Aniaw23:

"Leżę w szpitalu, nie miałam siły wcześniej nic napisać:) miałam ataki kolki bo w pecherzyku mam kamienie. bole sa przy tym jak krzyzowe, okazalo sie ze mam wielowodzie etc oizdriw dziewczyny i napisz chociaz troche co u was"

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi