reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS - tylko w naglych przypadkach!!

Doris trzymam kciuki za Was :* :*
My ten sam termin bodajże mamy takze poczekaj na mnie ten tydzień jeszcze (zeby wejść w ten juz bezpieczny czas) i będziemy rodzic razem :)
Achhhhh. ... alez ma marzenia zeby wcześniej urodzic ;)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Doris trzymam kciuki za Was :* :*
My ten sam termin bodajże mamy takze poczekaj na mnie ten tydzień jeszcze (zeby wejść w ten juz bezpieczny czas) i będziemy rodzic razem :)
Achhhhh. ... alez ma marzenia zeby wcześniej urodzic ;)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
No my chyba razem mamy termin.
Ja bym po 25 czerwca mogła rodzic[emoji3]

35tc5
 
reklama
Hej. Pewnie większość z Was mnie nie będzie kojarzyć bo pisalam na forum na początku ciąży.

Dzisiaj urodziłam Mikolaja. Termin z om na 5.07
3600 i 55 cm. Skurcze zaczęły się o północy. Bolesne bardzo....o 6.30 wyszłam do sklepu po chleb o 7.45 przyjeto mnie na izbe a o 8.15 juz tuliłam maleństwo. Bolało bardzo ale wszystkim życzę takiego ekspresowego porodu.
 
Do góry