reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
My tez juz jezdzimy w foteliku od 9-18 kg Zuzia wazy ok 8 (moze troche wiecej) ale jest bardzo dluga i w starym foteliku wystawaly jej juz nozki.Dokupilismy taka wkladke redukcyjna i mam nadzieje ze nic jej nie bedzie.
 
Po fotelik jedziemy do Reala ostatnio widzielismy tam bardzo fajny i tani bo kosztował 240zł :)

Dziś kupiluśmy mu spacerówke z firmy BabyDesign kosztowała 300zł :) cieszę się bo nie droga a bardzo fajna i pasuje Kubie jakby robiona pod niego.
 
Obiecana fota. Matys śpi w łóżeczku,bo jest brzydko to mam chwilę dla siebie,tzn. kawka+ciacha+BB
30032008r3zj9.jpg


W zasadzie to jeszcze głęboki wózek. Do środka wkłada się jeszcze taką gondolę z pokrowcem na zamek,ale już jej nie używamy. Jeszcze trochę i odepnę tą osłonkę na nóżki. Dopniemy taki pałąk jak w spacerówkach i osobno jest jeszcze osłonka na nóżki do spacerówki. Oparcie jest na 3 poziomy,a w środku są szelki.
 
a ja jeszcze Olafa mecze z malym fotelikiem... bo nie mamy jeszcze wiekszego w Pl.

ale.. powaznie zastanawiam sie nad zakupem dobrej spacerowki, bo mnie obecna (wozek 2 w 1 ) do szalu doprowadza. Zle sie prowadzi bardzo... Macie jakies namiary? :>
 
:-):-):-) Tygrysku mam identyczną :-) kolor czerwony. Zapłacilismy dokładnie 290zł. Jest jak dla mnie idealna!!!! Niesamowicie zwrotna, lekka i najważniejsze Kubalce pasuje :-) wygodne siedzisko miekkie oparcie. Wg mnie SUPER!!!!!
 
reklama
Do góry