reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
Mam pytanko, moze sie orientujecie:-). J kupil fotelik dla Staska - taki od 0 - 18 kg i napisane jest ze od 9 kg mozna przewozic dziecko przodem do kierunku jazdy...czy Stasia moge przewozic juz przodem, ma moze 8,5kg, bo ten fotelik tylem ustawiony jest pod zlym kontem i Mlody co rusz zgiana sie wpol ( bo jest tak wyproilowany adapter)...wiec jak mi radzicie? w trosce o kregoslupik mojego smyka?
 
Hruda,a który z tych matołów będzie ważył Staśka:-D
Ja ogólnie wożę Matysa(jeszcze w nosidełku do 13kg) tyłem,ale jak nie chcę żeby spał to przodem do kierunku jazdy.
 
Też bym posadziła go przodem, My Łukasza też zaraz przestawimy, będzie lepiej widział :-)

Super ten fotelik Uni-baby :tak: PAwełek ma taki sam tylko zrobil go Coneco
 
Dzieki dziewczyny za rade...bedziemy 'sie wozic' przodem:-). I swiatek bedzie mozna ogladac przez okienko...:tak::-)
 
Ja mialam plany odnosnie Implasta Boldera i skonczylo sie na naszym polskim wyrobie Mikado Oxford i powiem szczerze jestem w 100% zadowolona,zwrotny,leciutki....ale implasta i tak dorwe w przyszlosci:-D
oxford_04.jpg
Polecam Implasta-ja mam co prawda Drivera, ale sa bardzo podobnej konstrukcji. Ja z kolei miałam ochotę na Oxford, ale ze względu na paski nie zakupiłam go.
Pozdrawiam
 
A ja mam spacerowke z wozka 3-funkcyjnego firmy Jane model Nomad...i jest bardzo lekka - 7 kg. Polecam ja szczerze. Oczywiscie mozna ja nabyc jako pojedynczy model spacerowke. Lekka, zwrotna, obszerna, z mozliwoscia regulacji oparcia! minus : ciezki dostep do dosc obszernego kosza.
 
hruda fajny ten wózek ale ni ena moją kieszeń ja max na spacerówkę mogę wydać 300-400 złotych a najlepiej jakby kosztowała 200 ale za 200 to nie wiem czy znajdę dobrej jakości,
 
reklama
Do góry