reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
chyba ostatecznie zdecydowalam się na ten wózek tylko zastanawiam się nad kolorem bo mi się podoba ten bialo -pomarańczowy a D ten drugi:sorry:
www_e-graco_pl GRACO MOJO ORYG FOLIA OKRYCIE PROMO (604277996) - Aukcje internetowe Allegro
na podjęcie decyzji mam czas albo do wieczora albo do jutra rano:tak:
ja bym Ci odradziła kupno tego wózka.Moja koleżanka go kupiła przez allegro.Wygląda gorzej niz na zdjęciu.prowadziłam go i prowadzi sie beznadziejnie,strasznie niewygodnie,i jest jakoś taki wąski :baffled: także ja bym go osobiscie nie kupiła ,moja koleżanka jest z niego niezadowolona.
 
chyba ostatecznie zdecydowalam się na ten wózek tylko zastanawiam się nad kolorem bo mi się podoba ten bialo -pomarańczowy a D ten drugi:sorry:
www_e-graco_pl GRACO MOJO ORYG FOLIA OKRYCIE PROMO (604277996) - Aukcje internetowe Allegro
na podjęcie decyzji mam czas albo do wieczora albo do jutra rano:tak:

Moniu ja mam taki wózek i jeżeli ma to być wózek do samochodu na zakupy albo krótkie dystanse to jest ok mieliśmy go ze sobą na urlopie i zdał egzamin my mamy go zawsze w bagażniku "w razie potrzeby" jest pod ręką i zajmuje niewiele miejsca
natomiast jak ma służyć jako wózek na spacery i dalekie dystansy to porażka :sorry::baffled: na spacery mamy swojego "starego" poczciwego Mutsy
 
no i jestem teraz w kropce :baffled:sama niewiem w sumie ma to być wózewk skladany w parasolkę żeby zajmowal malo miejsca w bagażniku, potrzebny będzie na wczasy i na wypady np. w góry a przede wszystkim potrzebny jest jak chodzę na zakupy bo maly w sklepie mi ucieka i bez wózka to chyba bym nie dala rady zrobic z nim zakupów:no:
Ńuśka a jaki ty masz kolor tego wózka? tak ogólnie to jesteś z niego zadowolona? chodzi mi o wygląd prowadzenie itp.?
 
no i jestem teraz w kropce :baffled:sama niewiem w sumie ma to być wózewk skladany w parasolkę żeby zajmowal malo miejsca w bagażniku, potrzebny będzie na wczasy i na wypady np. w góry a przede wszystkim potrzebny jest jak chodzę na zakupy bo maly w sklepie mi ucieka i bez wózka to chyba bym nie dala rady zrobic z nim zakupów:no:
Ńuśka a jaki ty masz kolor tego wózka? tak ogólnie to jesteś z niego zadowolona? chodzi mi o wygląd prowadzenie itp.?

Ja mam taki GRACO Mojo kolor GREG

Wgląd ok no i jak na wózek typu parasolka jest ok, sprawdza się na wypadzie i w sklepie ma małe koło więc jeśli nie masz chodników tylko dużo piasku może być ciężko ale jak teren jest w miarę równy to dasz radę . Rozkłada się prawie na płasko do spania, więc na urlopie się sprawdził no i jak na parasolke to solidny uwierz widziałam w sklepie duzo gorsze , łatwo się składa/rozkłada nie jest ciężki
U mnie się sprawdza jako wózek dodatkowy bo na spacery (moja mama ) jeździ z młodym naszym starym a ten my mamy zawsze w samochodzie.
 
to chyba jednak się zdecyduję:tak:jak Nuśka poleca;-)
piasków u nas nie ma droga jest prosta asfaltowa i chodniki też są:tak:no i ten kolor też jest ladny a na tej stronce te wózki są tańsze:-)Nuśka wielkie dzięki:-):-):-)
pozostala jeszcze kwestia wybrabranie koloru:rofl2:
 
Ja małej kupowałam wózek ze dwa tygodnie. Panie w sklepach to juz sie śmiały jak wchodziłam. Bez przerwy oglądałam składałam jeździłam. W końcu wziełam męża i małą. Okazało się, że na 5 parasolek, które spełniały nasze wymagania trzy jeździły beznadziejnie z obciążeniem. Posadziłam małą i prawie nie dało sie podnieść przodu (wjazd na krawężniki czy stopnie) a niby lekki wózek. W końcu kupiliśmy baby designe bunny+ BABY DESIGN BUNNY+ ROZKLADANE OPARCIE 2008 (591950466) - Aukcje internetowe Allegro . Oczywiście przy straszmym marudzeniu małej i zrezygnowanym już meżu. To był ciężki dzień ale warto zabrać dziecko. Na koniec w domu wyszło, że wózek na wadze pokazuje prawie 10 kg a miał być lekki i nie mieści sie po złożeniu do bagażnika. A to miała być poręczna i lekka parasolka do sklepu i na wczasy. Wymieniłam na BD Magic 3. *MAGIC 3* 03 ESPIRO BABY DESIGN DREAMS +OCIEPLACZ (604242978) - Aukcje internetowe Allegro Pięknie sie składa i jest narawde lekki, dziecko ma dużo miejsca i jest wygodny. Jeździ się inaczej niź naszym x-landerem no ale kółka są mniejsze i to trzykołowiec więc kwestia przyzwyczajenia. Na razie jestem zadowolona i dałam sobie spokój z parasolkami.
 
Klio ten wózeczek co teraz masz tesz byl u mnie na liście ale cena trochę za duża no a maly koszyk:-(ostatecznie zdecydowalam się juz na te Graco Mojo:tak:tylko jeszcze kolor:sorry:podopa mi się ten pomarańcz ale ten z niebieskim tez jest ladny i napewno będzie mniej brudzący:sorry:kurcze muszę się zdecydować bo jak dziś kupię to jeszcze może w tym tygodniu przyślą:tak:
 
reklama
Do góry