reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

reklama
ja na 10-tą, szkoda, że się z wami nie spotkam, ale ja muszę wrócić do Pruszku o w miarę wczesnej porze, a muszę liczyć co najmniej 1,5 godziny dojazdu.
Niestety kłania się moje niejeżdżenie samochodem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Gdybym jeździła to bym mogła dość szybko tam dotrzeć jadąc przez Wólczyńską od góry.
Tak muszę do centrum pociągiem dojechać i jakoś z centrum dotrzeć.
 
ja też na 13 się zapisałam bo wcześniej Olaf śpi a od środy atrakcje mu szykuję więc będzie miał zakłócone poranne drzemki i nie chcę już 3 dzień pod rząd mu tego robić ;)

Do zobaczenia!
 
oo fajnie dziubasku ze sie zobaczymy :)

ja bym najchetniej tez pojechala samochodem ale moj maz nie chce mi pozwolic samej z malym jechac.. tak bym byla w 10 min, a tak zajmie mi to 5 razy dluzej pewnie
 
Stopi chyba na angielski metodą Helen Duron już po roku przyjmują.
U mnie jest blisko tylko u nas z kasą krucho na dodatkowe zajęcia :-(.
Raczej muszę szukać dzieciakom niskobudżetowych rozrywek ;-).
 
Ja zapisałam się na akademię JJ na godz. 13. Trochę się stresuję bo to pierwsze tego typu spotkanie dla mojej Marty. Mam nadzieję, że Marta nie zrobi sceny i uda nam się skorzystać z zajęć.

 
reklama
Dziewczyny dziękuję za spotkanie. Mamy fajowskie, dzieciaki - słodziaki. Mam nadzieję, że dobrze spędziłyście czas:-) Na początek tyle - reszta w poniedziałek na Aktywnych Mamach:-)
 
Do góry