reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

w związku z tym, że mój nowy nabytek ma rozkładane siedzisko na płasko, nie omieszkałam przejśc się dookoła bloku nową bryczką:)
ogólne wrażenie- super, łatwo się prowadzi, leciutki, łatwo daje się manewrowac, jedyny mankament jest taki, że nie da się go podbic naciskając na rączki, tylko z tyłu pomiędzy podstawką dla starszego dziecka jest taka podstawka, na którą się naciska i dopiero wózek się "unosi":), ale to kwestia przyzwyczajenia.
Minusem są kółka- piankowe i trzepie jak ch...a. Nie wyobrażam sobie jak dziewczyny woziły noworodki w wózkach na piankowych kołach...
 
reklama
estragon jesli wozek ma kola piankowe/gumowe to sie po jakims czasie 'wyrabia' i prowadzi sie go bardziej miekko (z naszym tak jest), gorzej jest z parasolkam ktore maja kola plastikowe, tym juz nic nie pomoze ;P
 
estragon jesli wozek ma kola piankowe/gumowe to sie po jakims czasie 'wyrabia' i prowadzi sie go bardziej miekko (z naszym tak jest), gorzej jest z parasolkam ktore maja kola plastikowe, tym juz nic nie pomoze ;P
no to jest jakieś pocieszenie:)
ja w moim starym wózku mam ogromne pompowane koła+ świetną amortyzację, więc nie jestem przyzwyczajona do takiego trzęsienia ziemi:)

wiolan ale wózki casulaplay (taki masz dostac?) są podobno świetne. A który ty będziesz miała model?
 
Ja pierdziu...
wpakowałam El dziś do tego Loop'a i wiecie co?? Masakra, fakt młoda nie spała przez cały spacer, ale i japy nie darła. Pierwszy raz był spokój i błoga cisza, pierwszy raz o naszym wyjściu nie musiało wiedzieć całe osiedle hihihi
Zajefajnie mi się go prowadzi, Kamil też zadowolony. następnym razem porobię jakieś fotki, dziś pipa aparatu nie wzięłam, a szkoda.
 
6-12 pazdziernika 2010 TYDZIEN BLISKOSCI

ibw10.gif


sprawdzcie co bedzie sie dzialo w Waszych miastach: http://klubkangura.org/
 
reklama
no to jest jakieś pocieszenie:)
ja w moim starym wózku mam ogromne pompowane koła+ świetną amortyzację, więc nie jestem przyzwyczajona do takiego trzęsienia ziemi:)

wiolan ale wózki casulaplay (taki masz dostac?) są podobno świetne. A który ty będziesz miała model?

sorki, ze dopiero teraz, ale zyciowo sie nie umiem ogarnąć....
ja bede miała ten CITTA... ale cos zle o blokadzie kół piszą... no nic zobaczymy...
 
Do góry