reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Nataliak narazie mam w galerii jedno zdjęcie jak mały w nim spi,ale za bardzo nie widać,jutro zrobię lepsze to wrzucę.Jak narazie to jestem z niego zadowolona,no i fajne rozwiazanie ma z tą folią w budzie,bo jak pada maly deszczyk to nie trzeba wielkiej folii zakładac na wózek.
 
Powiem Wam szczerze, że jak oglądałam "laski" czy tam parasolki, zwał jak zwał.... to brałam pod uwagę własnie Delto Dot., Coneco Saturn, Coneco Juupi i EasyGo loop. Kupiłam ten ostatni w kolorze Magenta. Przyszedł mi przedwczoraj ;)
Powiem Wam szczerze, Elena po przymiarkach w domu jest wózkiem zachwycona - wreszcie. Chociaż wszystko okaże się na spacerze.
 
Aaaa co dziwnego. W necie, zwłaszcza w opiniach na temat wózka Loop, można znależć położenie rączki na pionowej rurce co jest niewygodne podczas podbijania. Na stronie producenta to samo. Ja natomiast dostałam wózek z rączkami osadzonymi na tej ukośnej rurze, na której osadzone są również koła przednie. I tu podbijanie nie stanowi problemu ;)

Nie wiem o co kaman, ważne, że jestem zadowolona.
 
z nudów poszliśmy z małżem do małego sklepiku z wózkami, przeglądaliśmy spacerówki, małżowi spodobała się jakaśfirmy GRACO, rozkładała się całkiem na płasko, miała dużą budkę , fajny duży kosz, była lekka i łatwo jedną reką się składało....a zamiast pałąka miała taki blacik,że można sobie butelkę postawić hehe, cena niby w promocji 270 zł (taki sam model ale inny kolor 370- dziwne) optycznie to chyba był ten wózek WOZKI GRACO MIRAGE - WOZEK SPACEROWY - SPACEROWKA (1231354714) - Aukcje internetowe Allegro
co myślicie o nim?
bo małż od razu weźmy, weźmy, a ja mówię, że NIE, że muszę różnych opinii posłuchać od dziewczyn na forum :-D
 
aga-fajna,ja mam dla Krystka zwykla za 250 zl i jest super!!!!!!!!bardzo podoba do tej co wkleilas tyle ze inna firma:-)
 
bardzo prosze oto aukcja
MICHELLE PETIT 7,5kg.OKRYCIE+WYSYŁ + GRATIS (1221988403) - Aukcje internetowe Allegro
1226097291
 
reklama
Do góry