reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Diablica- no tak już trochę spokojniejsza jestem.
Oj widzę ,że wszyscy chorują , nie dobrze.
Karola- zdrówka dla rodzinki i żeby Ciebie nie rozłożyło
.
 
reklama
Dziewczyny a ja chciałam zapytać czym smarujecie pyszczki maluszków w te straszne mrozy?? Nam się kończy krem i zastanawiam się co by tu kupić...
 
zdrówka dla dzieciaczków!

mój Filip też zasmarkany w domu siedzie :/

pozdrawiam was

ps. zaczełam nowy cykl.
 
Witajcie dziewczynki
Kinga- to trzymam kciuki za kolejny cykl
u nas sytuacja się unormowuje jutro odwozimy małego do domku , będzie mała uroczystość , ciocia robi 30 rocznicę ślubu będzie msza kawa ciacho , a ja na diecie :sorry2:no i może na weekend się u nich zatrzymamy zobaczymy czy skończyli remont bo siostra robi sobie sufit podwieszany z tego co się orientuję to im już tylko malowanie zostało.
 
Ja w takie wielkie mrozy nie wychodzę z małym. A jak jest zimno to smaruję mu buzie zwykłym kremem bambino.

Kinga trzymam kciuki za nowy cykl.

Kobietka życzę miłej imprezki.
 
Zonqa- dzięki:-)
ja też z Fabiankiem nigdzie nie wychodzę chociaż on by chciał ,ale boję się ,że mi się rozchoruje.
 
Filip też w domu.. katar ma wiec nawet sie nie wychyla, chce aby w pn wrócił do zerówki. Mam nadzieje że mu sie polepszy.

Dziewczyny jakie plany na weekend?
u mnie pracowicie :/ mamy duże zlecenie. ale ciesze sie że do końca tygodnia i potem koniec.
 
kinga trzymam kciuki za ciebie i za ten cykl zeby byl udany :)
ja malej nicvzym nie smaruje bo nie chodzimy na takie spacerki z wozkiem za zimno jest ;/
slyszalyscie o tej malej madzi ?? jestem w szoku :(
 
reklama
witam sie przedpołudniowo...nad ranem -26 stopni. Izie jakby ręką odjoł...żadnych leków jej nie dawałam a dzis obudziła sie ze śmiechem na twarzy i oczami już nie zamglonymi choroba....nie chce zapeszzać ale chyba u nas już po chorobie.

dziś przyjeżdza moja siostra...jestem heapyyy oj bardzo bardzo w końcu pojade sobie na zakupy i spokojnie kupie sobie coś na dupe. obiadek mam z wczoraj zupa kalafiorowa dla młodej i polędwica w sosie myśliwskim dla nas. takze zostaje tylko posprzątać i przygotować pościelówe dla siostry.

miłego dnia dziewczynki
 
Do góry