reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

diablico ja nie pomoge bo mamy tylko wannę. Jak kąpie Dawida to też chlapie, nieraz to cała podłoga zalana ale wstawać nie wstaje, tylko jak go poproszę i podtrzymam zeby mu dupsko i jajka umyć ;-)
Kurcze Twojego to aż 6 dni nie było!! Tęsknisz pewnie coooo? :) A ile zostaje w domu? Co to wogóle za praca (jeśli możesz napisać) :)
PS. I gratuluję zębolka! U nas już 11 a kolejne w drodze... Ja się pocieszam że każdy kolejny przybliża nas do pełnego uzębienia. Teraz już i tak super to przechodzi w porównaniu z pierwszymi ząbkami...

wisienko zdrówka dla córci! Winowajca na pewno szybko się znajdzie.
 
reklama
jestem na chwileczke....

paulinka- no ja musze pomyśleć poważnie nad prysznicem....tylko jakąś matę antypoślizgową trzeba nabyć. I o Matko kochana 11 zęboli? to migiem wyszły mojej dopiero pod koniec 9 miesiąca zaczeły wychodzić....2 górny wyszły i sie uspokoiło na 3 miesiace a teraz znów.....no ale mysle ze i druga nie długo wyjdzie bo cycucha przygryzuje.
napisze napisze albo i sama przeczytasz już nie bawem....na naszym oddziale zamkniętym hehe

Jord- no widzisz czyli Iza też może sie już pluskać pod prysznicem....jak ja żałuję ze wanny nie mamy...ale jak bedziemy remontować łazienke to pomyśle nad takim przysznicem z głębokim brodzikiem bo nasz to taki dosyć płytki i będzie sie druga dzidzia chlupać....l4 pełnopłane no nie? także nie bedzie źle...

wisieńka-
współczuje ale widzisz nieszczęscia chyba 3 chodzą...powodzenia. Zyrtec jest dobry my też miałyśmy.

phoenix- znalazłam coś takiego gps 4 numery.jpeg
 
Witajcie nie nadrobię bo muszę zaraz uciekać do małego , dziś się uczymy pisać napisał już baba jaga , i F się nauczył pisać tyle umie ze swojego imienia jedną literkę pierwszą, resztę ja musiałam dopisać:tak:jak jest tu u nas to takie życie w tym domu tętni jak ja marzę o takim synku ;-)córcią też nie pogardzę ważne byle by było zdrowe wiadomo,
ja dziś mam wczorajszą zupkę kalafiorową więc nic nie gotuję dzisiaj , myślę o frytkach może zrobię trochę dla Fabianka i M bo ja to na diecie jestem,chociaż może nie bo on ma tę biegunkę zapomniałam o tym, przywiózł taką fajną grę i tam jest taka fajna układanka takim klockiem trzeba celować w dziurę i tak mnie to wciągnęło ,że grałam chyba ze 2 godziny ,więc co tu się dziwić ,że dziecko się wciąga wczoraj wieczorem miał focha jak trzeba było wyłączyć, i wiecie co wchodzę w nocy do pokoju mamy ,a ona siedzi i gra:-Dno uśmiałam się z niej ją też to wciągnęło.
 
jestem ale na chwilke bo dziecię mi sie budzi i domaga sie przytulania....pierwszy raz dzis pod prysznicem:eek:Iza ewidentnie woli sie kąpać boi sie słuchawki.....no ale bedziemy próbować jeszcze. zębol wychodzi w nocy taki był szał że ibuproma dla dzieci musiałam jej dać i tak na długo nie pomógl ale choc 2 godzinki przespałam.

uciekam....dobrej nocki
 
witam was
melduję że u mnie styczniowy cykl przekreślony.
Zobaczymy może w lutym zaskoczy w końcu.

pozdrawiam mocno dziewczyny
i wracam do pracy.


wisienka
dziekuje za wsparcie Ty wiesz... :*
 
reklama
Czesc dziewczyny !
Kobietka z Fabiankiem juz lepiej ?No niezły gagatek z niego ze po nocach sobie gra hehe!
Kinga czekamy na luty wtedy sie uda zobaczysz :)
Wisienka duzo zdrowka dla corci i dla ciebie siły :)
Daga co do zebow to nawet nie chce ostatnio wkładac mu paluchow i liczyc bo ostatnio prawie mi krewka poleciała bo maly sie zapomniał i mocno mnie ugryzł!
A co do kąpieli to tez kapie młodehgo co 2-3 dni w wanience młodego bo on lubi sie pobawic a w prisznicu nie ma jak!A tak na codzien to rece buzka zabki pupa jest myta!
 
Do góry