Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
a już tak sie cieszyłam ehhhhhhhhhej!
Dziewczyny zrobiłam test wczoraj rano i wyszła blada druga kreska i nie wiem czy mam się cieszyć!
super gratulacje ;-)JUPIIIIIII!!! Dostalam sie na studia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bunny- szok ,to juz 35 tydz??????????? tez juz tak chcę!!!!!!!!!!!!!!!
mary-beth, diablica - odkąd zaczął się 5 miesiąc wszystkie ciagnięcia brzucha ustapiły!!! rewelacyjnie się czuję , chodzę z malym 2-3 razy dziennie na spacerki
owocnych staranek dziewczynki !!!!!!!!!!!!
Ma, lub miala któras z was wózeczek tako jumper x??? przymierzam się do kupna takiego i szukam opinii o nim.....
pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!
dobrze że z domem wszystko pomyślnie idzie i nie wpadaj w depresje - choć wiem że łatwo sie mówi ehhhhhhhhhhhhhhhh podaje gorącą czekolade i tulamHej!
Dziewczyny mało się ostatnio tu udzielam ale jakoś tak się podłamałam bo chyba się nie uda zajść tak szybko w ciążę- martwi mnie to bo jak w tym roku się nie uda to przerywamy do odwołania bo muszę iść do pracy w grudniu 2013 trafia mi się super oferta.. Narazie to staranie o bobo idzie pod górkę a ja w depresję popadam!!!
Dobrze, że w naszym domku idzie do przodu niedługo zaczniemy szukać płytek mebli itp i wreszcie się wprowadzimy..