reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Kasia- ja moze skocze ale dopiero w srode...fajna promocja:)

Lisica- to trzymam kciuki, zeby wyniki dotarly i zeby sie poprawily!

Domi- no jasne ze dawaj fotke brzuszka! Z plamieniami nie pomoge ja mam kremowa wydzieline...moze lekarz na usg cos powie? Ja sie zapisalam za tydzien:)
I kto jeszcze nie wrzucal zdjec, he? Lisica?Butterfly? Niemartwsie?
 
reklama
Mój 13 tc.
Wiem, wielki ;)
 

Załączniki

  • 1415619006257.jpg
    1415619006257.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 27
Kasiu,u nas lazienka zagracona cala:( wiec zeby sie wykapac to maz 2x dziennie "odgruzowuje ja" :p
Zajrzalam przed chwila "tam" i U mnie chyba sprawa sie wyjasnila,wszystko w porzadku:) nie bede pisac,skonsultowalam z mama:p czy to moze byc to i moze:p
No u mnie najpierw jest sluz przezroczysty,po jakims czasie zolty a potem kremowy/kawa z mlekiem.Do konca ciazy wkladki bede nosic:p

Co do zdjecia brzucha wstawie:)

Musze siasc do kompa,bo nie widze brzucha Lisicy:(
 
W pierwszej ciąży też tak szybko wywaliło mi brzuch, a później stał w miejscu z 2 miesiące ;)

Buuu, liczne bakterie w moczu :-( ostatnio nie było. Chyba muszę wrócić do ohydnego soku z żurawiny :-D na szczęście cukru brak.
 
Piekne brzuszkj macie dziewczyny.

Lisica nie wiem czemu ale zawsze wyobrazalam sobie ciebie ze masz rude wlosy pewnie od lisa :-)
 
Jussastar, no na tym zdjęciu wyraźnie widac, że masz brzuch ciążowy i wcale nie jest taki malutki :p :)

Kasia, Lisica, no to mnie podbudowałyscie, jednak moj brzuch nie jest taki wielki :D Tzn jest, ale jednak jestem na dalszym etapie :D Ale co tam, są jakie być powinny, oba sliczne ;)

Lisica, no niestety, u mnie też raz lepiej z sikami, raz gorzej, co zrobić...

Dominika, sroda już pojutrze, na pewno będzie wszystko ok :) Czekam na brzuch :D

Ja już czekam do przyszłego wtorku, oby nadal wszystko było dobrze... Ciekawe czy mała jednak nie oka że się małym, w sumie nie zdziwię się, jednak 16 t to jeszcze dosc wczesnie jak na okreslanie płci i róznie może być :D
 
Asiu pewnie masz rację ;) ja to jestem od zawsze brunetką :tak:

Grubson niby w kolejnych ciążach brzuch szybciej wyskakuje ;) na pewno wszystko jest dobrze, maleństwo zdrowe, a płeć przecież nieistotna :)
 
Troche z synkiem pozrywalismy tapety,po ukladalismy puzzle,teraz leze a maz bierze sie za cale gruntowne zrywanie tapet.
Czekam kiedy remont sie skonczy.

Grubson,mam nadzieje ze WSZYSTKO Z GROSZKAMI JEST W PORZADKU.
Troszke sie martwie.
Jeszcze Maly mnie dzis mocniej nacisnal i myslalam,ze po puszcze..

Pokaze brzucho,ale dopiero jutro jak cos,bo wszedzie wala sie "remont" :p
 
reklama
Pewnie, że nieistotne, ostatnio nawet nie pytalismy o płeć, już po badaniu pani położna nas zapyta czy chcemy wiedzieć a później pani dr powiedziała, że dziołcha :D Nawet o tym nie myslelismy, teraz na pewno też tak będzie bo stres jest niesamowity i o pierdołach się nie mysli...
 
Do góry