reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

O,w dzien dziecka urodziny. Fajowo :-)
Dziewuchy ale sie usmialam z waszych tekstow o wadze i wzroscie. :-D a tak powaznie to cholewa wie czemu niektorzy jedza i nie tyją. Ja jem sporo a jestem drobna (procz krąglych bioderek) i jak patrze na otylych ludzi to az sobie nie moge wyobrazic ile oni muszą wpierniczać. Albo to wcale nie to,tylko np. hormony. Cytrynowa u Ciebie dlugie cykle i dodatkowe kg mogą byc sygnalem ze cos jest zaburzone. I wtedy nie wazne ile sie je- i tak przybierasz.
 
reklama
A no wlasnie o bujda, że otyli to tylko jedzą. Na pewno takie przypadki sie zdarzają, ale ja sama po sobie wiem juz teraz jak naprawde to wyglada. Dzieki tarczycy moge praktycznie nie jesc, a i tak mi w d.upe wchodzi :(
Straszne to i nie raz przez to plakalam, ale nic na to nie poradze. Nic narazie zrobic sie nie da bo u mnie wyniki sie nie chca dac wyrownac juz 6lat
 
Gaga gratki dla siostry.

Balladyna nigdy do szczupłych nie należałam. Wiele slyszalam ze po odstawieniu anty można przytyć Ale u mnie zbiegło się to w czasie gdy poznałam mego.
A on lubi mnie czekoladkami karmić i w pewnym momencie prawie codziennie byliśmy w takeaway i to kebab to shawarma i tak szło. Teraz się oszczędzamy i waga spada
 
Gaga serdeczne gratulacje dla siostry :*

ja często kusze sie na jakieś fast foody, pizze czy inne frytki i dupa rośnie :( na dodatek mam problemy z załatwianiem sie i to tez wpływa na przybieraniu na wadze niestety. Cóż ^^
 
Gaga serdeczne gratulacje dla siostry :*

ja często kusze sie na jakieś fast foody, pizze czy inne frytki i dupa rośnie :( na dodatek mam problemy z załatwianiem sie i to tez wpływa na przybieraniu na wadze niestety. Cóż ^^

Na zaparcia mi pomogła poranna owsianka. Odkad rano zjadam solidna porcje (zoladek na owsianke to dla mnie worek bez dna) problem zniknal.
 
reklama
Do góry