reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Dziewczyny co mogę kupić dla mojego cwierctaty (partner mojej mamy) na urodziny. Nie ma żadnych zainteresowan oprocz gospodarki rolnej.
 
Anusia wspaniale, !gratulacje :-) a wlasnie Kami bo nie pamietam-Twoja beta byla jakos w wyzszym przedziale? czy to bajki?
mi często ludzie podgadują o bliźniakach, ciekawe czy nie wykraczą.
 
Hahaha no Cytrynowa rozwalasz mnie dzisiaj :-D gospodarki rolnej, hahahah.
Ciezka sprawa..a kompa nic? Mojemu tacie ostatnio kupilismy dobrą kartę pamięci, a wczesniej byla tez zrzuta na cyfrową ramkę do zdjęc (ktorą juz tylko sie kurzy). A jak nie mamy pomyslu to koniak ;-)
 
Balladyna no on pracuje jako tester maszyn rolniczych. Po pracy uprawia ziemię. No i tym się zajmuje.
Komputera to ja nie wiem czy by wyłączyć umiał.

Chyba mu koszulki poszukam. Bedzie standardowo (na każdą okazję mu kupuje koszulki) Ale bezpiecznie.

Kosmetykow on nie lubi dostawać. Bo mówi że to znaczy że on nie dba o siebie i to sugestia żeby zaczął.
Kupuje przez neta więc ciężko kupić alkohol czy perfumy.
 
reklama
Do góry