reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Witam się leniwie niedzielnie :)
u mnie dzisiaj kiepsko, od rana boli mnie głowa. W sumie to już 4 dzień mnie boli ;( Nigdzie się dzisiaj z domu nie ruszam.

A co tam u Was? Byłyście na wyborach?
kamilove daj znać jak sytuacja, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła!
 
reklama
OlaSzy witaj i życzę powodzenia. Wpisze Cie do poczekalni.

My tez już po wyborach. Mam nadzieje, ze u nas w gminie władza zmieni się całkowicie :)
 
Cześć dziewczyny :D

Czy mogę się przyłączyć? Co prawda starania chcemy rozpocząć dopiero lipiec-sierpień ale już nie mogę się doczekać ;P Jestem mamą 2,5 miesięcznej Kornelii i mimo, że mała daje nam popalić ostro to i tak chcemy mieć jeszcze jedno maleństwo :)

To jak dziewczynki mogę zostać z Wami? :)
 
Cześć dziewczyny :D

Czy mogę się przyłączyć? Co prawda starania chcemy rozpocząć dopiero lipiec-sierpień ale już nie mogę się doczekać ;P Jestem mamą 2,5 miesięcznej Kornelii i mimo, że mała daje nam popalić ostro to i tak chcemy mieć jeszcze jedno maleństwo :)

To jak dziewczynki mogę zostać z Wami? :)

Witamy :)
Jeja ja już nie pamiętam jak to jest mieć takie maleństwo :o
Ten czas tak leci :(

Ale podziwiam za tak szybką chęć kolejnego szkraba :tak:
My niby też zaraz po urodzeniu córy chcieliśmy drugie, ale jakoś nam tak zeszło, że mała ma już półtora roku, a my dopiero za starania się wzieliśmy :rolleyes::p
 
OlaSzy witaj i życzę powodzenia. Wpisze Cie do poczekalni.

My tez już po wyborach. Mam nadzieje, ze u nas w gminie władza zmieni się całkowicie :)

A ja się nawet na wybory nie wybrałam, coś kiepsko się czuję stale mnie mdli i boli brzucho :confused:
A mój Ł zameldowany 30km od naszego miasta więc nie opłacało mu się jechać...

Znów zapomniałam o opcji edytuj :zawstydzony:
Przepraszam :(
 
kamilove my musimy sie szybko okreslic bo ja mam wlasna dzilanosc, ktora po macierzynskim albo bede zamykac albo uda mi sie isc dalej na zwolnoenie;P

Ja właśnie teraz też myślałam o opcji założenia własnej działalności by mieć macierzyński :tak:
Ale zobaczymy jak to będzie...

A dla was powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
animka90 witaj, no i tradycyjnie powodzenia. My też czekamy ze staraniami, szukam pracę, a nawet jak ją szybko znajdę, to starania zaczniemy najwcześniej w maju przyszłego roku.

Dziewczyny, a jakie działalności chcecie odtworzyć? Mnie też do tego namawia coraz więcej osób, ale trochę się boję.
 
Majdaczek ja już mam swoją działalość jakieś 1,5 roku ;) z kórą nic nie robie :p

Nie ma czego się bać zawsze możesz ją po miesiącu zamknąć ;) a na początku możesz mieć niski zus czyli jakieś 430zł :)

Dziękuję za przyjęcie :D i oczywiście dla wszystkich dziewczynek powodzenia :D:D
 
reklama
Do góry