reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Ja już leżę sobie i odpoczywam. Dzieci w swoim pokoju oglądają TV przed pójściem spać, mąż poszedł na nockę, a Ja się relaksuje :)
Dzisiaj widzieliśmy się z moją przyjaciółką ze szkoły średniej, mieszkają w Anglii i zjeżdzają do Polski przeważnie raz w roku. Mają dwie córeczki, ta młodsza ma 5 miesięcy. Fajnie było trochę ponosić takie maleństwo. Mam nadzieję, że jeszcze będzie mi dane ponosić moje...
 
reklama
Majdaczek, na pewno jeszcze się swojego nanosisz :tak: nie ma innej opcji :)

Zmęczona coś jestem i korzystając z tego, że chłop w domu chyba zagłębię się w czuleście łazienki i zrobię sobie spa ;)
A co! Należy mi się :p
 
Majdaczek wypisz mnie z listy staraczek . Te dodatkowe badania tarczycy mam mocno przekroczone, szykuje się leczenie. Muszę spasować bo się wykończę psychicznie . Teraz się nie udało , dziś zrobiłam test ... negatywny , czuję zbliżającą się @ Nic nie chce planować, nie wiem nawet czy uda mi się w 2015 roku :-(
 
Majdaczek wypisz mnie z listy staraczek . Te dodatkowe badania tarczycy mam mocno przekroczone, szykuje się leczenie. Muszę spasować bo się wykończę psychicznie . Teraz się nie udało , dziś zrobiłam test ... negatywny , czuję zbliżającą się @ Nic nie chce planować, nie wiem nawet czy uda mi się w 2015 roku :-(

Ja mam hashimoto :tak: wyniki sporo gorsze niż twoje i się udało :tak:
Więc powodzenia :)
 
Witam staraczki!!

Ja już nie śpię, wczoraj około 23 zaczęłam plamić , rano wstałam i czysto, spodziewałam się wiadomo czego ... ciekawe co to będzie , niech mi się jeszcze okres rozreguluje to będzie już komplet
 
reklama
Co tu taka cisza? :)
U mnie @ nadal brak...
Jak do środy nie przyjdzie to proforma zatestuję :tak:


Yesenia, no to nic trzymamy kciuki za następne cykle. Może będzie świąteczny prezencik niespodzianka ;)
 
Do góry