Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Tez oglafalam biale kolnierzyki swietny serial i tez jestwm zla ze juz koniec :/Spać mi się nie chce. Umyłam naczynia, przygotowałam mięsko na jutrzejsze mielone, obejrzałam finałowy odcinek Białych Kołnierzyków (reraz mi smutno, że to już koniec:-(). Chyba zacznę robić porządki w papierach bo inaczej pozostanie mi lampienie się w sufit.
Ojjjj pokaz mu na co stac wkurzona kobiete.Dzien dobry jestem tu dziś pierwsza[emoji1]
Wczoraj poległam na po walki nie było nic....[emoji20]ale mam nerwa na mojego bo nie dość ze nie bzyknął mnie to jeszcze spał na dole na sofie ..a ja sama w sypialni...hoooo jooojj ja mu dzisiaj pokaze co znaczy nie zaspokojona żonka.. Ma chłop przerąbane... No wiec zacznę od mojego najgłośniejszego expresu do kawy nich sobie pochodzi GŁOŚNO [emoji2]
Kasia Marysia jestem umowiona na 19.40 ale cały czas się zastanawiam... Czy iść Czy nie...