reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Dziewczyny ponawiam pytanie: Mam pytanie do mierzacych tempke. Bo ostatnio jak zaczęłam mierzyć to miałam 35,5. Pomyślałam że termometr zepsuty, wiec kupiłam nowy (oba elektroniczne). A ten nowy dziad wczoraj kontrolne wieczorem miałam 36,1. A dzisiaj po obudzeniu (min 3 godziny ciągle snu bylo) miałam znowu 35.5. Czy to normalna temperatura? Zawsze myślałam że minimum to te 36.6 albo w tej granicy. Zresztą nie kojarzę, żebym kiedyś wcześniej miała ja tak niska.
 
A gdzie mierzysz? Nie mierz wieczorem. Zawsze jest wyższa. I tak to normalne :)
Każdy ma swoją jakąś temp
A może jesteś osłabiona albo przeziebiona? Ja zwykle mam kolo 36.3 ale zdążą się w spadku 36.13. A po skoku to 36.6 nigdy nie miałam 37 :) najwyżej 36.7 taka nasz uroda :)
Wykres każdej kobiety jest inny. Jak pomierzysz jakiś czas zaczniesz to rozgryzac. A nie masz term z dwoma miejscami po przecinku?
 
Anulka taki zwykły elektroniczny mam. Mierzylam pod pachą i w ustach tez testowalam. Faktycznie zobaczę później jak się będzie zmieniać.
 
Dzień dobry ;)

Mruva na początku cyklu zdarza się niska temperatura bo jesteś po okresie i dużo krwi z Ciebie uszło i organizm jest ciut osłabiony :p ja też czasem mam poniżej 36 ;)
 
reklama
Mruva ale pod pachą nie mierz. W ustach albo w pochwie.
To może kup taki z dwoma miejscami? Ja kupiłam w rossmanie za 10 zł :)
 
Do góry