reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Anulka taki zwykły elektroniczny mam. Mierzylam pod pachą i w ustach tez testowalam. Faktycznie zobaczę później jak się będzie zmieniać.

Najlepiej mierzy się w pisi rano o tej samej godzinie przed wstaniem z łóżka. Pod pachą nie zmierzysz temp potrzebnej do kontrolowania cyklu a w ustach często powietrze wędrujące po wnętrzu zakłóca wynik
 
reklama
Witam

Lux super ze humorek mega dobry.To sie nacieszycie soba do konca tygodnia :)

Ja tez kiedys marzylam o synku ale teraz plec jest mi obojetna.Byle bylo zdrowe i donoszone.Reszta sie nie liczy ani plec ani ilosc ;)

Kami kochana co u Ciebie
 
Najlepiej mierzy się w pisi rano o tej samej godzinie przed wstaniem z łóżka. Pod pachą nie zmierzysz temp potrzebnej do kontrolowania cyklu a w ustach często powietrze wędrujące po wnętrzu zakłóca wynik

Też słyszałam o tym, że najwiarygodniejszy wynik wychodzi mierząc w pochwie.
 
cześć dziewczyny :-*
kasik po Twoim tonie wnioskuję że nie jest to dla Ciebie jeszcze strasznie uciążliwe że nie masz stałej um., ja byłam pewna że dostanę po roku i już planowałam staranka a tu przykra niespodzianka i musiałam czekać kolejny rok, teraz już nie mam złudzeń że ktokolwiek się ze mną liczy i jeśli zajdę i jak tylko źle się poczuję to l4 i bajabongo, dość mnie już wykorzystali
gaga bardzo mi przykro z powodu Twojej diagnozy, może to oznaczać leczenie i dalsze czekanie :( ale super że już to zaczniesz, bo jesteś młodziutka. postaraj się lepiej odżywiać, choć wiem że to trudne, ja przy 163 do 21 roku życia ważyłam 47-48, a potem jakoś się zaczęło mieć lepszy apetycik i teraz mam 51-52 i uważam że jest ok. To się chyba wiąże z aktywnością, pracując albo załatwiając dużo spraw zużywamy energię i wtedy wcinamy z lepszym apetytem. A ćwiczysz coś? ogólnie chyba za mało się ruszamy, wychodź na spacerki, dotleniaj się to może @ się choć odrobinę uregulują. trzymam kciuki za badania krwi &
 
a co do planowania płci to wiem że jest też sposób w śledzeniu w jakim znaku zodiaku znajduje się księżyc w dniu poczęcia ;) dzisiaj i jutro na przykład jest w znaku panny, który jest żeński więc niby mają powstać dziewuszki. no ale żadna teoria chyba nie jest potwierdzona. dla mnie też obojętna płeć.
 
Ja dziś chyba wyjdę wcześniej z pracy bo to zapalenie daje mi nieźle popalić. Okres za 6 dni a tu żadnych objawów, ani piersi większych ani bolących...jak się znowu spóźni 2 tygodnie to się załamie chyba. Nie lubię swojego organizmu ostatnio
 
Balladyna nie nic nie cwicze ostatnio to wogole prawie caly czas w domu siedzę :/
Mam nadzieje ze leczenie nie bedzie zbyt długie i nie bede musiała na długo starań odłożyć, lekarz cos mowil ze wszystko wyjaśnia badania z krwi ale ze jak zaszlam w jedną ciążę to moze wystarcza lekarstwa na stymulacje owulacji bo mi pecherzyki nie dojrzewają najprawdopodobniej
 
Ja dziś chyba wyjdę wcześniej z pracy bo to zapalenie daje mi nieźle popalić. Okres za 6 dni a tu żadnych objawów, ani piersi większych ani bolących...jak się znowu spóźni 2 tygodnie to się załamie chyba. Nie lubię swojego organizmu ostatnio

To bedziemy testowac w podobnym terminie ,moze powinnas iść po antybiotyk bo jak tablety nie daja rady to trzeba sięgnąć po coś silniejszego ,współczuję
 
reklama
Będę testować, ale nie liczę na nic. Za ciebie będę trzymać kciuki ;-) poleże dziś w łóżku i jak nie pomoże i nadal będzie tak boleć to pojadę wieczorem na dyżur
 
Do góry