reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Dziewczyny u mnie 1 dzień spóźnienia. Objawy są więc i pewnie@ przyjdzie. ..

Anna ja cie rozumiem l. Nie testuję bo się boje. A tak jak piszesz po teście zaraz przychodzi. To ja wolę zaczekać.

Lady super! ! Łapię może i mnie się uda; ) jak samopoczucie?

Julka może za wcześnie. Nic się nie martw. Poczekaj te dwa dni i wszystko się wyjaśni.

A mi dalej nie udaje się ustawić widoczności wykresu temp z ovyfriend. ..
 
Lady dzięki za fluidki :)) i gratuluję że się tak ładnie ciąża rozwija i jesteś taka radosna.
Claudia też się cieszę że u Ciebie na wizycie wsio OK :-*
Zuzka <tuli>, Kasz gratuluję :), Natala u mnie też 13 jest pozytywna w życiu, więc super data
Kotek.. mam nadzieję że jednak do wieczora się zreflektował :( czasami facetów trzeba stawiać w fakcie dokonanym albo i decydować za nich bo inaczej się nic z nich nie ma ;)
Kami dobrze że wszystko dobrze ;))))))
Julka oby kolejne testy wyszły lepsze :)) i znaczyły to co powinny. Gdzieś czytałam że jak testy wychodzą pozytywne bez ciąży to mogą oznaczać jakieś choroby u mężczyzny. Że niby chyba ze spermy coś zostaje jak sikamy czy co :p

miłego dzionka wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Kamilove, Enej. Balladyna :-)

Enej w OF pod wykresem masz "Udostępnij Wykres" i jak w to klikniesz to w ostatniej zakładce masz link, który musisz skopiować i wkleić tu na forum w ustawieniach użytkownika/edytuj sygnature
Ewentualnie jak wolisz miniaturkę wykresu to w przedostatniej zakładce kopiujesz i dalej tak samo
 
Ostatnia edycja:
Krew oddana - -Pani z labolatorium mocno się zdziwiła gdy dotarło do niej, że to mój 38 dzień cyklu :szok: stwierdziła, że w takim razie nic nie będzie wpisywać :laugh2:

enej a jakie objawy? Może to objawy fasolki? :-)

Julka89.89 testuj za dwa dni i koniecznie się pochwal :tak:
 
reklama
Dzień dobry ;)

Lady i ja też łapię fluidy ;)

U mnie 5 dzień spóźnienia, temp wysoka, piersi bolą ogromnie. A testy negatywne. W środę idę do gin i powinnam już coś wiedzieć czy to przypadkiem nie jakieś powikłania po laparo, a może po prostu za wcześnie na testy? :)

Miłego dnia all ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry