reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Edytka kochana przykro mi ale ja też dostane wiec następnym razem będziemy testować razem, nie chcesz coś na wspomaganie kupić?

A no bedziemy razem testowac ,a co masz na myśli pisząc o wspomaganiu ? Ja sie boje ze u mnie jest niepłodności wtórna i juz nigdy nie zajde

Edytka bo nie pamiętam Ty robisz testy owu?
Lux jak dzień u Ciebie dziś?
Kami ogarnelas mieszkanko? Senność Cię nie dopada w pracy czasami?

Nie używam testów ovu ,kiedys uzywalam i z testów wychodzi ze do ovu dochodzi ,bo kreski miałam takie jak testowe ale co z tego jak i tak nie moge zajść :-(


Wczoraj dzwonił męża przyjaciel ze jeggo żona w ciazy i dzidzia ma 13 mm ,Kamila specjalnie pojechała do pl poogladac dzidzie ,bardzo mnie w sercu zabolalo ,ze to nie moja dzidzia
 
Julka mi takie jasne kreski wychodzą przez większość cyklu. Teraz w dzień @ zrobiłam i taka sama jasna kreska wyszła. Tylko przed samą owu wyszły mi pozytywne tzn takiego koloru jak kreska kontrolna.
 
Madziolina, a może przegapilas pik? Czasami te kreski wychodzą takie mocne bardzo krótko, może właśnie ten szczyt wypadł pomiędzy twoimi testami? To by oznaczało ze może nawet teraz masz owulacje bo ona zawsze występuje w ciągu 48 godzin od tego szczytu. Albo druga wersja, że jeszcze wszystko przed tobą i owu będzie trochę później.
 
reklama
witam,dopiero teraz miałam chwile zajrzeć do 15 w pracy potem wróciłam i pichciłam bo synuś ma jutro urodzinki wiec musiałam cos przygotować:-) ale az mnie zamdliło od tych zapachów...teraz lece się wykąpać i spac bo oczy mi się już zamykają heh

gaga super ze z dnia próbnego jesteś zadowolona
Julka ja tez miałam z tymi testami owu tj pisałam wcześniej naszło mnie zrobiłam i blada kreska na drugi dzień nic a dziś zrobiłam i blada kreska znowu,dziwne bo zawsze jak byłam po owu i z ciekawości zrobiłam test to jedna kreska kontrolna
witam nową staraczke
kami super ze masz tak blisko do pracy pozazdrościć
edyta tule mocno z powodu @ następnym razem będzie lepiej:-)
 
Do góry