reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Kasia pewnie, że się połóż nie męcz się:*

Julka może w szpitalu jest inaczej a tez zależy od tego jakie badania robią, mi tak lekarz powiedział żeby w 3 dniu cyklu
 
reklama
cześć dziewczyny :-*
Fabimama życzę zdrówka, Monii88 jak @ przyjdzie to może ta infekcja Ci minie, ja też raz miałam po antbiotykoterapii jakieś drobne akcje "tam" i też miałam vagical i przeszło po @.
Kasik90 ja usg dowcipnie robiłam np. jak mi się @ spozniała w 45 dc chyba, i gin określiła że na dniach powinnam dostać i przepisała luteinę.

Dlatego w sumie dziwię się że lekarz Gagi tak przedłuża jej cykl, choć może faktycznie za główny powód obrał niską masę ciała i przez to "niemrawość" organizmu ;) .
 
Balladyna mi też właśnie po usg dowcipnym powiedział, że dostanę na pewno więc może temu nic nie przepisał bo wiedział, że to kwestia czasu a może też nie chciał faszerować mnie lekami żeby nie zakłocić wyników badań
 
no tak, to może się okazać istotniejsze na dłuższą metę :)
wiecie co, ja się zaczynam bać ruskich, jak tu rodzić dzieci kiedy taka sytuacja niepewna się robi?
 
Cześć dziewczyny:) Mój telefon zglupial i mam problem z wprowadzaniem tekstu bo mi jakaś chińska klawiatura wyskoczyła:mad: a ja kompletnie się na tym nie znam i nie umiem tego ustrojstwa wyłączyć:(
Jutro jadę na pierwszy monitoring i powiem wam, że jakoś czuje ze w tym cyklu piękne jajka mi wyrosły bo brzuch nieźle daje popalić. Dziś do pracy idę na 11 i do Kasi tylko na trzy godziny przychodzi moja przyjaciółka. Potem R juz będzie w domu:) strasznie mnie to cieszy bo wychodzi na to, że już teściowej brać nie będę musiała.
Doczytałam was i widzę, że żadnych pozytywnych wieści:(
Gaga- kciuki by @ przyszła.
Fabimama- zdrówka dużo!
Julka- a może warto test zrobić?
Kasia puszcza swoje ulubione piosenki i normalnie jedna wpadła mi w ucho ;)
Miłego dnia kochane moje:) La la la..
Mały miś jest głodny, znów ma pusty brzuszek.. Misiu mniam mniam, misiu mniam mniam mały łakomczuszek;)
 
Hej kochane
Sprawa zgłoszona na policję oni to nazywają szantażem a to jest karalne ,takze wzieli sie za to ,baaa nawet pokazali jak usunąć tego wirusa ,wiec maz z synem mi to usunęli ,mam wszystkie zdjecia i kontakty a na tym najbardziej mi zależało :-D

U mnie jak Narazie są jeszcze plamienia ,wiec staranka zaczynam od przyszłego tygodnia .

Balladyna powiem ci ze ta sytuacja w Rosjii coraz bardziej robi sie napięta ,Putin by chciał wszystkimi rządzić ,niech zajmie sie swoim krajem na swoim terytorium a nie wpiernicza sie do innych .
 
Kami no mi sie wydaje ze wcześniej czy pozniej jednak coś grubszego z tego bedzie i tego najbardziej sie obawiam :-/
 
@@@ przyszła huraaa teraz juz jestem pewna choć rozkręca się nieśmiało ale jest:-) masakra jeszcze nigdy się tak z @ nie cieszyłam
 
reklama
Gaga no w koncu Sie doczekalas ,Ciesze Sie razem z Toba ,zaczynasz nowy cykl za ktory trzymam &&&&

Julka a u ciebie Jak ,zawitala @ ?
 
Do góry