reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Anulka, trzymam kciuki :) mnie dzis mniej boli, za to wczoraj wieczorem bardzo mocno bolalo. Temp na poziomie 36.95. Z jednej strony wolałabym czekac do czerwca, z drugiej będę rozczarowana jak @ pojawi. Kobiety to dziwne stworzenia :D
 
Anulka, trzymam kciuki :) mnie dzis mniej boli, za to wczoraj wieczorem bardzo mocno bolalo. Temp na poziomie 36.95. Z jednej strony wolałabym czekac do czerwca, z drugiej będę rozczarowana jak @ pojawi. Kobiety to dziwne stworzenia :D
strasznie dziwne, ale poprostu strach stoi nam tuż za plecami i mnie się wydaje że to ma wpływ:(

Trzymam kciuki za testujące:tak:
 
Anulka, trzymam kciuki :) mnie dzis mniej boli, za to wczoraj wieczorem bardzo mocno bolalo. Temp na poziomie 36.95. Z jednej strony wolałabym czekac do czerwca, z drugiej będę rozczarowana jak @ pojawi. Kobiety to dziwne stworzenia :D

Mega racja :) tu niby by sie jeszcze chciało poczekać, a z drugiej strony w dniu @ oczekuje sie, zeby nie przyszła. Skomplikowane jesteśmy, jak same siebie czasami nie kumamy to co sie facetom dziwic :D

Anulka kciuki kochana!


~~~~~ psiiik...psiiiik ~~~~
właśnie Was psiuknęłam wodą z psikawki-jajka :D
 
witam,ale produkujecie:-)
kamilove gratuluje podwójnie,jak ja ci szczęsciaro zazdroszczę:-)
kotek87 i malinka gratuluje II kreseczek
anulka trzymam && za pozytywny wynik testu:)
u mnie staranka się zaczęły ale tylko jak jest ochota jak się nieuda wcale się tym niebede przejmować,pisałyscie o porodzie rodzinnym ja chciałam ale jak dostałam bóle i jeszcze z krzyża to wyzywałam i powiedziałam ze niema takiej opcji heh Niewiem o co kaman ale jestem ciągle zmeczona i senna czasami o 18 śpie na siedzącą jakas masakra,nigdy tak niemiałam nie wiem czy to ta paskudna pogoda tak działa czy jak?! p.s co do globulek na zapalenia to ja miałam brać zaraz po @ miałam poczekać az przyjdzie i wtedy tak żeby niebyło ze wezme 6 przed okresem potem przerwa i nastepna porcja,tylko po @ i wszystkie to tam ich było około 10-14 jak dobrze pamiętam,podobno branie tak jak któras pisała ze wezmie teraz i potem przerwie bo @ i reszte wezmie po to niema sensu,tak mówił mi mój gin

Monia co lekarz to inne zdanie. Mój mi sie zawsze pytał kiedy bede miala @ i kazał brac od razu, przerwac i ponownie po @ brac. Moze to zalezy od rodzaju globulek :)
 
reklama
Do góry