reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
dziękuję ;)

co do chłopa to już sił nie mam. zawsze znajdzie jakiś argument żeby tylko wybić mi z głowy pracę. ostatnio stwierdził że z Milenką będę się widzieć tylko wieczorami i za mało uwagi będę jej poświęcać. zgasił mnie wtedy. nie miałam co odpowiedzieć :no:

Kami a wiesz już jaką płeć będą miały Twoje maleństwa?? :-)
Może spróbuj go przekonać chociaż do części etatu. Wtedy nie będziesz zaniedbywac córki. Albo ustal że skoro nie praca to chociaż 2 razy w tygodniu jakiś fitness czy inne zajęcia z ludzmi
Takie siedzenie w domu nie każdemu służy
 
Hej , nie udzielam sie za bardzo bo staramy sie, ale mało skutecznie , bo jestem matkakarmiąca bez okresu wciąż ...

Ruda Hetera nie wiem na jakich warunkach jest Wasz zwiazek ale nie wyobrażam sobie zeby facet kazał mi siedzieć w domu. Podziwiam.

Gratuluje przyszłym mamusiom ;)
 
Może spróbuj go przekonać chociaż do części etatu. Wtedy nie będziesz zaniedbywac córki. Albo ustal że skoro nie praca to chociaż 2 razy w tygodniu jakiś fitness czy inne zajęcia z ludzmi
Takie siedzenie w domu nie każdemu służy

z tym fitnessem fajny pomysł ale mamy siłownię w domu i mi się nawet na rowerku pojeździć nie chce iść :-D we wrześniu Milenka idzie do szkoły więc wtedy podniosę temat chociaż właśnie o te pół etatu.
 
Ruda - współczuję z tym siedzeniem w domu. Ja od urodzenia synka, przez prawie 4 lata siedziałam z nim w domu i już umierałam z nudów i monotonni, więc Cię rozumiem. Jak poszłam do pracy, to odżyłam :) Trzymam kciuki by twój mąż wreszcie ustąpił, zwłaszcza, że córeczka do szkoły idzie.

kamilove - ładne imiona córeczek, a i ładna przewaga bab w rodzinie się zapowiada :)

Mi się już @ skończyła trzeba wziąć się do roboty. Choć mam pewne obawy, 30 na karku to i może w przeciwieństwie do pierwszej ciąży już nie uda się tak łatwo za pierwszym razem.

Dobranoc Wam :)
 
Emka,

Witamy na nowo :)

Jak się ma maleństwo? Długo jeszcze zamierzasz karmić? @ pewnie jeszcze nie wróciła?

Sorki, że tak dopytuje ale ja nie karmiąca cycem wiec nie bardzo się na tym znam :)

W każdym razie kciuki zawsze warto trzymać wiec zaciskam mocno &&&&& i śle dużo fluidów ~*~*~*~*~*~*

Karla,

Jak widać czasem trzeba uważać czego się chce ;);):D
 
Emka,

Witamy na nowo :)

Jak się ma maleństwo? Długo jeszcze zamierzasz karmić? @ pewnie jeszcze nie wróciła?

Sorki, że tak dopytuje ale ja nie karmiąca cycem wiec nie bardzo się na tym znam :)

W każdym razie kciuki zawsze warto trzymać wiec zaciskam mocno &&&&& i śle dużo fluidów ~*~*~*~*~*~*

Karla,

Jak widać czasem trzeba uważać czego się chce ;);):D

Takkkk dokladnie tak:)
 
reklama
Do góry