reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Dziewczyny to niezłe zawiesilyscie starania ;P mój maz byłby szczęśliwy z takiego zawieszenia ;D

Kamilove tak Nikos jest z 1 października ;) s udzielam sie od początku we wrzesniowkach bo urodził sie 41t5d ;)
Zaniedlugo sobie podwójnie przypomnisz ;)

Miłego dnia wstało moje maleństwo wiec czas sie Zajac nim;D
 
reklama
Em ka a no lekarz mi w 19 dc powiedzial ze ovu niebedzie! Lewy jajnik niepracowal od ponad pol roku...mial tam pecherzyki drobne i nieladne z tego co pamietam a niby na prawym niv sie nieszykowalo....!!!

Jutro umowilam sie do tego lekarza i zapytam sie jak to mozliwr??!!
 
Dzień Dobry :*
parę dni mnie nie było a tu lektura nie do nadrobienia :/ mało mam ostatnio czasu praca a jeszcze muszę się pochwalić robię prawko :)
 
Julia będzie dobrze. Przeciez też jesteś zdziwiona. Widac tam miało być.


Ojeju... Mam ostatnio smaka na granaty. Potrafie zjesc 3 w ciągu dnia i mi mało. A jak poczytalam o ich wlasciwosciach to mam ochotę na jeszcze więcej. To owoce megaa zdrowe. Dobre na serce i naczynia wieńcowe, zawierają fitoestrogeny (czy jak sie to zwie) i sa pomocne na pms, spowalniaja procesy starzenia, spowalniaja raka piersi, skory, prostaty, a teraz sa badania że niby blokuja wchlanianie tłuszczy w jelitach ;) a i niby ma działanie ochronne na mozg plodu jeśli kobieta jest w ciazy. no normalnie nic tylko granaty jeść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry