reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1472314670108.jpg

Z taką oto kolacja czekam na mojego męża bo jak on zje coś pysznego to zawsze zbiera mu się na amory [emoji8]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472314670108.jpg
    1472314670108.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 206
reklama
Dziekuje za dobre słowa. Chce jak najszybciej dostać sie do swojego lekarza... 6 tydzień juz skonczylam wiec juz cos powinno byc widac nie? Na wizytę napewno nie prędzej niż za rydz wiec juz powinno byc chyba juz serduszko. Milej nocy zycze
 
Rozpuszczalna mniam ale pycha :-)
Sama bym wrzuciła na takie cudo :-)
Sałatko, trzymam kciuki za was, nie stresuj się, bo to nie pomoże, najważniejsze to wizualizowac że będzie dobrze, życzę z całego serduszka :-*
Dobrej nocki

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ze staranek dziś nici. Mój wrócił zmęczony i jeszcze się poklucilismy. Chyba mi bardziej na tym zależy niż jemu. Czasem mam go już serdecznie dość spakowalabym rzeczy i uciekła, a następnego dnia znowu jest nam dobrze razem aż do następnego spiecia.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ze staranek dziś nici. Mój wrócił zmęczony i jeszcze się poklucilismy. Chyba mi bardziej na tym zależy niż jemu. Czasem mam go już serdecznie dość spakowalabym rzeczy i uciekła, a następnego dnia znowu jest nam dobrze razem aż do następnego spiecia.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdyby nie było tych spięć, byłoby nudno. Czasami to dobre dla związku, takie rozładowanie napięcia. A później można się fajnie godzić. Szkoda że to godzenie nie wypadło Wam w owu[emoji6] może następnym razem się tak złoży [emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry