reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kurcze Rozpuszczalna a może Jeszcze nic straconego, miałaś już owu? Może zdążycie się pogodzić :-)
Siwa, fajnie że bezpieczenie dojechaliście
My dziś śmigamy nad jezioro, nacieszyć się ostatnimi dniami ciepła :-)


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejo :) u mnie 25dc i bardzo boli mnie podbrzusze ..w sumie to bardziej czuje taki ucisk[emoji14]wiec dyskomfort przy chodzeniu i siadaniu:p do tego od wczoraj co jakis czas kręci mi sie we łbie[emoji14]małpa zbliża sie z wielkim hukiem,tak cos czuje[emoji14]miłego dnia wam życze :* ja juz od 30min na jakims zadupiu siedze (braciszek ma mecz ligowy) wiec czekam z mamą aż sie zacznie , delektując sie słoneczkiem :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze Rozpuszczalna a może Jeszcze nic straconego, miałaś już owu? Może zdążycie się pogodzić :-)
Siwa, fajnie że bezpieczenie dojechaliście
My dziś śmigamy nad jezioro, nacieszyć się ostatnimi dniami ciepła :-)


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Może owu ma być dzisiaj Ale mamy mieć gości cały dzień [emoji53] [emoji53]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)

dawno się nie odzywałam, ale wszystko czytałam. U mnie troszkę się dzieje. jestem w 28dc czyli jeszcze tydzień do testowania pierwszego, chociaż czuję,że nic z tego nie będzie. Dzisiaj obudziłam się z bólem piersi, do tego mam zapalenie pęcherza (4 raz w życiu:() więc coś czuję, że będzie dupa:(
 
Za dwa dni @ a ja już zaczynam świrować z jedzeniem. Brzuch i krzyż dają się we znaki. Dziś 13dpo zrobiłam rano test i negatyw. Czyli czekam na nowy cykl, wyczekany urlop i nowe starania. ☺
 
hej kochane,
czytam na bieżąco, ale nie mam siły pisać, bo słabo się czuję a to dopiero początki ciąży. Najchętniej bym leżała, a tu trzeba prać, gotować, prasować...chcemy też skorzystać z ostatnich ciepłych chwil na działce.
Jeszcze te dojazdy do pracy mnie męczą (z przesiadką ok 1h)
Jutro powiem w pracy.
Dziś wg USG kończę 9 tydzień, bo dzidzia jest o tydzień starsza.
 
Cześć dziewczyny

Dziś 26 dc, i oczywiście ja głupia zrobiłam test....1 krecha. Ech wiem że może być za wcześnie bo @ dopiero we wtorek ale i tak lekko się zawiodłam. W pierwszej ciąży miałam 2 kreseczki już w 25 dc ale przecież każda ciąża jest inna. Tak sobie mówię że jeszcze nic straconego.....:hmm:

Od 3 nocy nie śpię...Niby zasypiam normalnie, budzę się koło 1 w nocy i nie mogę spać do 3-4....nie wiem co się dzieje bo od zawsze śpię jak niemowlę...

Jak Wam mija ten upalny dzień?
 
Cześć dziewczyny

Dziś 26 dc, i oczywiście ja głupia zrobiłam test....1 krecha. Ech wiem że może być za wcześnie bo @ dopiero we wtorek ale i tak lekko się zawiodłam. W pierwszej ciąży miałam 2 kreseczki już w 25 dc ale przecież każda ciąża jest inna. Tak sobie mówię że jeszcze nic straconego.....:hmm:
Ktoś mnie powinien porządnie zlać po tyłku za ten brak cierpliwości, bo ja od zawsze w gorącej wodzie kąpana.

Od 3 nocy nie śpię...Niby zasypiam normalnie, budzę się koło 1 w nocy i nie mogę spać do 3-4....nie wiem co się dzieje bo od zawsze śpię jak niemowlę...

Jak Wam mija ten upalny dzień?
 
Cześć dziewczyny

Dziś 26 dc, i oczywiście ja głupia zrobiłam test....1 krecha. Ech wiem że może być za wcześnie bo @ dopiero we wtorek ale i tak lekko się zawiodłam. W pierwszej ciąży miałam 2 kreseczki już w 25 dc ale przecież każda ciąża jest inna. Tak sobie mówię że jeszcze nic straconego.....:hmm:

Od 3 nocy nie śpię...Niby zasypiam normalnie, budzę się koło 1 w nocy i nie mogę spać do 3-4....nie wiem co się dzieje bo od zawsze śpię jak niemowlę...

Jak Wam mija ten upalny dzień?
Ja jak zaczynam nowy cykl to nie moge spac,co prawda zaczelam dopiero drugi ale tez sie budze po nocach jakby cos mnie dreczylo...jakas taka niespokojna jestem. Chyba sie za bardzo nakrecam.. moze ty tez tak masz bo marzysz bardzo o dzidzi [emoji6]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Cześć dziewczyny

Dziś 26 dc, i oczywiście ja głupia zrobiłam test....1 krecha. Ech wiem że może być za wcześnie bo @ dopiero we wtorek ale i tak lekko się zawiodłam. W pierwszej ciąży miałam 2 kreseczki już w 25 dc ale przecież każda ciąża jest inna. Tak sobie mówię że jeszcze nic straconego.....:hmm:
Ktoś mnie powinien porządnie zlać po tyłku za ten brak cierpliwości, bo ja od zawsze w gorącej wodzie kąpana.

Od 3 nocy nie śpię...Niby zasypiam normalnie, budzę się koło 1 w nocy i nie mogę spać do 3-4....nie wiem co się dzieje bo od zawsze śpię jak niemowlę...

Jak Wam mija ten upalny dzień?
Hej hej :) no we wtorek malpa wiec pewnie że jeszcze moze sie pokazac druga krecha[emoji14]bede trzymac za ciebie kciuki[emoji14]u mnie termin małpy powinien byc na srode[emoji14]jutro w 26 dc zrobie pierwszy test ale już tak cos czuje ze nic z tego nie bedzie :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry