reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Zjarana Gratuluje kreseczka jest jak byk :-) nie trzeba sie.nawet dopatrywac specjalnie @Alkihisa przykro mi bardzo .... to takie wszystko smutne i niesprawiedliwe w swietle tego calego zla.jakie dzieje.sie na swiecie względem dzieci tych niechcianych :-(
 
reklama
Ja właśnie krwawie i znowu to samo co w zeszłym roku pęcherzyk jest tylko mały względem do wieku bez zarodka tylko teraz nie zgodze się na zabieg :( .Więc będzie trzebyło badania porobić jak będzie po wszystkim więc dołąńcze do was jak moge oczywiście:( będe miała prośbe jakie badania porobić w kierunku tym że do tego dochodzi.Mam synka i pierwsza ciąża bez problemu donoszona a drugą nie moge.Na dodatek kuli mnie 20 razy i tak krew nie chciala lecieć a w żyle byli więc jest problem skrzepliwością krwi.Tak mnie boli ;( ;( ;(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi niunia :( Nie wiem co napisać ...ale wiem co przeżywasz :(

Dziewczyny proszę, czy ktoś ma jakiś kontakt może przez FB z
luna2424 ?
Martwię się o nią. Zniknęła z wrześniówek.
 
Ja właśnie krwawie i znowu to samo co w zeszłym roku pęcherzyk jest tylko mały względem do wieku bez zarodka tylko teraz nie zgodze się na zabieg :( .Więc będzie trzebyło badania porobić jak będzie po wszystkim więc dołąńcze do was jak moge oczywiście:( będe miała prośbe jakie badania porobić w kierunku tym że do tego dochodzi.Mam synka i pierwsza ciąża bez problemu donoszona a drugą nie moge.Na dodatek kuli mnie 20 razy i tak krew nie chciala lecieć a w żyle byli więc jest problem skrzepliwością krwi.Tak mnie boli ;( ;( ;(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kur... :( tule Cię kochana...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, wpadam do was i samo życie... I kreseczki :-) i smuteczki :'(

Powiem wam że ten miesiąc odpuszczenia bardzo mi pomógł. To taki kamień, który wywalilam z siebie. Nie martwię się że biegnę na autobus a nie powinnam, że kieliszek wina wypilam, że młodego podniosłam. Nie latam do łazienki co chwile. Takie wielkie ufff.
Adoptowałam drugiego kota, bo po śmierci naszego kociego seniora tak było brak jeszcze tego jednego ogona. Czekam na wiosnę i nowe siły.
Odezwę się od nowego cyklu i zamierzam działac z tempką.
Ściskam was babeczki mocno.
 
Ja właśnie krwawie i znowu to samo co w zeszłym roku pęcherzyk jest tylko mały względem do wieku bez zarodka tylko teraz nie zgodze się na zabieg :( .Więc będzie trzebyło badania porobić jak będzie po wszystkim więc dołąńcze do was jak moge oczywiście:( będe miała prośbe jakie badania porobić w kierunku tym że do tego dochodzi.Mam synka i pierwsza ciąża bez problemu donoszona a drugą nie moge.Na dodatek kuli mnie 20 razy i tak krew nie chciala lecieć a w żyle byli więc jest problem skrzepliwością krwi.Tak mnie boli ;( ;( ;(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Strasznie mi przykro :(

Jesli krew aż nie chciała lecieć to na pewno problem krzepliwości... musisz miec acard i clexan w następnej ciąży. Zrób badanie zespołu antyfosfilipidowego, trombofilie, przeciwciała.

Wklejam listę badan:
Antytrombina III, aktywność (AT)
Antykoagulant toczniowy (LA)
Białko C, aktywność
Białko S wolne
Przeciwciała antykardiolipinowe (ACA)
Przeciwciała przeciw beta 2-glikoproteinie (B2GPT)
Przeciwciała przeciwłożyskowe (APA)
Przeciwciała przeciwplemnikowe (ASA)
Przeciwciała przeciw antygenom jajnika (AOA) (=przeciwjajnikowe)
Przeciwciała przeciwjądrowe (ANA1)

Mutacja genu protrombiny (20210 G-A)
Czynnik V Leiden
MTHFR C
MTHFR A
Badanie genetyczne popłodu

Cześć z tych badan po drugim poronieniu możesz miec na NFZ. Ale musisz gina dopytać bo nie wiem ktore.




--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
@Zjarana super, widać kreseczki ! :)
@Dariana adopcja kotka, super :) szkoda, że jedna kreseczka, ale jak lepiej psychicznie się czujesz to się cieszę :)
@Alkihisa tu też Ci napiszę, że bardzo współczuję, zrób badania które bertha napisała, żebyś kolejną ciążę spokojnie odnosiła!
 
reklama
Do góry