reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja właśnie krwawie i znowu to samo co w zeszłym roku pęcherzyk jest tylko mały względem do wieku bez zarodka tylko teraz nie zgodze się na zabieg :( .Więc będzie trzebyło badania porobić jak będzie po wszystkim więc dołąńcze do was jak moge oczywiście:( będe miała prośbe jakie badania porobić w kierunku tym że do tego dochodzi.Mam synka i pierwsza ciąża bez problemu donoszona a drugą nie moge.Na dodatek kuli mnie 20 razy i tak krew nie chciala lecieć a w żyle byli więc jest problem skrzepliwością krwi.Tak mnie boli ;( ;( ;(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

O nie... przykro mi okropnie :(


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
@Paraplu wiesz kochana, ze bardzo za Ciebie trzymamy kciuki...na pewno wszystko będzie dobrze ! ;) A tymczasem siły do walki z podłoga .... jesteś zaje* hehe :p


@arrow92 Mam nadzieje, ze szybko ogarniecie temat z żołnierzykami i już będzie tylko dobrze ! Wierzę w to! ;)


@cheebay Kobieta zmienna jest :).... a kto bardziej chciał nie wiedzieć Ty czy M? Rozumiem Cię doskonale ... inni podglądają na usg, próbują jakieś info od lekarza wydębić itp ... a Ty masz je na wyciągnięcie ręki i to pewne ...jak tu nie skorzystać ;) Daj znać bo ciotki forumowe tez chcą wiedzieć :p

@Alkihisa Strasznie Ci współczuje :(

@auslanderka piękna beta. Musi być dobrze :)

@basia89 smutno ale jesteśmy tu razem nie dajmy się ... dobrze, ze porozmawialiscie i teraz pilnuj go (bo jak @Spark pisze i tak facetom trzeba kilka razy powtarzać ) :)
Będzie dobrze zobaczysz


@Bulbasek :-) :):-) :):-) :) piękny

@Zjarana gratulki !

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
We środe przed pracą mam powtórzyć betę. Wynik powie co dalej.
Wynik super tylko gin do dupy,znajdź lepszego z lepszym sprzętem,ja na tych twoich zdjęciach widzę domek fasolki,a jak on nie widzi to dupa z niego lekarzzz,przy takiej becie to widać by już było w jajnikach ciąże pozamaciczna,trzymam mała
 
Wynik super tylko gin do dupy,znajdź lepszego z lepszym sprzętem,ja na tych twoich zdjęciach widzę domek fasolki,a jak on nie widzi to dupa z niego lekarzzz,przy takiej becie to widać by już było w jajnikach ciąże pozamaciczna,trzymam mała
To były zdjęcia z poprzedniej soboty. Dzisiaj nic nie dostałam. Co do lekarza to już go zmieniłam. Robiłam tylko wynik u niego bo można od 7 i jest blisko pracy. I po 1 becie sam mnie zaprosił na usg. Zobaczymy co będzie. Przekopuje internety, ale żadnego schematu nie ma. Jednym przy cp beta szybko zaczyna mało przyrastać innym rośnie do kilkunastu tysięcy. Więc mogę tylko czekac[emoji16] [emoji16] [emoji16]
 
To były zdjęcia z poprzedniej soboty. Dzisiaj nic nie dostałam. Co do lekarza to już go zmieniłam. Robiłam tylko wynik u niego bo można od 7 i jest blisko pracy. I po 1 becie sam mnie zaprosił na usg. Zobaczymy co będzie. Przekopuje internety, ale żadnego schematu nie ma. Jednym przy cp beta szybko zaczyna mało przyrastać innym rośnie do kilkunastu tysięcy. Więc mogę tylko czekac[emoji16] [emoji16] [emoji16]
Informuj na bieżąco! Trzymam kciuki za Fasolinkę! Musi być dobrze :)
 
reklama
Do góry