reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@auslanderka trzymam bardzo mocno kciuki! Piękna beta i przyrost tez bardzo ładny :) będzie dobrze :)

@Spark to @zapmarta adoptowała kotka ;)

@zapmarta to dobrze, że udało Ci się oczyścić umysł. To bardzo dużo daje. A dwa kociaki w domu to mnóstwo szczęścia i śmiechu :)

@Paraplu wiem coś o takim "dietowaniu" ;) choć jak na mnie to i tak nieźle mi idzie. Od początku stycznia 6kg na minusie :D

@Alkihisa mam nadzieję, że to plamienie to nie jest jeszcze koniec i że fasolka się trzyma. Trzymam kciuki✊

@Zjarana gratuluję :)

@cheebay wcale się nie dziwię, że korci Cię by poznać płeć :) tez bym nie mogła się oprzeć gdybym wiedziała, że w dokumentach są.

@StorAnia jeszcze tylko i wiosną przyjdzie, wszystko obudzi się do życia a praca w ogrodzie bardzo wycisza i uspokaja :) jest w tym coś takiego naturalnego. Pomoże Ci się to wyciszyć :)

@mfifi04 ciesze się że już niedługo będziesz mogła i chcesz zacząć starania. Bardzo mocno trzymam kciuki za Was ✊

A u mnie cisza i spokój... 19dc i wlekący się czas oczekiwania.
Dziewczyny mają remonty a my w końcu dokupilismy działkę i będziemy się budować :) jesteśmy na etapie szukania projektu (wiec na samiuteńkim poczatku:errr:). Ciężko się na coś zdecydować :p żeby było ładne, funkcjonalne i w rozsądnych kosztach. A jeszcze te wszystkie załatwianie dokumentów. Dobrze, że M ma głowę na karku bo ja bym na pewno nie dała sobie z tym wszystkim rady :p8-):D
 
Witam dziewczyny. Mam do oddania 3 testy owulacyjne z Rossmana. Jesli ktoras chce to czekam na info z adresem na priv. Pozdrawiam i zycze owocnych staran

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@auslanderka trzymam bardzo mocno kciuki! Piękna beta i przyrost tez bardzo ładny :) będzie dobrze :)

@Spark to @zapmarta adoptowała kotka ;)

@zapmarta to dobrze, że udało Ci się oczyścić umysł. To bardzo dużo daje. A dwa kociaki w domu to mnóstwo szczęścia i śmiechu :)

@Paraplu wiem coś o takim "dietowaniu" ;) choć jak na mnie to i tak nieźle mi idzie. Od początku stycznia 6kg na minusie :D

@Alkihisa mam nadzieję, że to plamienie to nie jest jeszcze koniec i że fasolka się trzyma. Trzymam kciuki[emoji110]

@Zjarana gratuluję :)

@cheebay wcale się nie dziwię, że korci Cię by poznać płeć :) tez bym nie mogła się oprzeć gdybym wiedziała, że w dokumentach są.

@StorAnia jeszcze tylko i wiosną przyjdzie, wszystko obudzi się do życia a praca w ogrodzie bardzo wycisza i uspokaja :) jest w tym coś takiego naturalnego. Pomoże Ci się to wyciszyć :)

@mfifi04 ciesze się że już niedługo będziesz mogła i chcesz zacząć starania. Bardzo mocno trzymam kciuki za Was [emoji110][emoji173]

A u mnie cisza i spokój... 19dc i wlekący się czas oczekiwania.
Dziewczyny mają remonty a my w końcu dokupilismy działkę i będziemy się budować :) jesteśmy na etapie szukania projektu (wiec na samiuteńkim poczatku:errr:). Ciężko się na coś zdecydować :p żeby było ładne, funkcjonalne i w rozsądnych kosztach. A jeszcze te wszystkie załatwianie dokumentów. Dobrze, że M ma głowę na karku bo ja bym na pewno nie dała sobie z tym wszystkim rady :p8-):D

U mnie 18dc to czekamy razem [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki kochane. Jak narazie odpukać czuję się dobrze. Jesteśmy z M dobrej myśli[emoji2]

@gabrika, @Windy bo wrośniecie w te krzaki[emoji6] jak tam dziewczyny?
Ja sobie tak czytam co piszecie ciekawego, ale sama nie mam czym sie pochwalić, a i smedzic tez nie chce... U mnie nic nadzwyczajnego - 7 dpo, tempka bez większych zmian :) zdaje się że czekam na @ ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny!

Staramy się o dzidziusia już 2,5 roku, jesteśmy po wszelkich możliwych badaniach, 2 próbach inseminacji - bezpłodność idiopatyczna, wszystkie wyniki super. Mamy po 37 lat i lekarz rozkłada ręce. Zaglądałam już tutaj kiedyś, ale to nie była jeszcze na mnie pora. Teraz czuję, że chciałabym czasami móc pogadać o tym nie z kimś bliskim, kto nie wie o czym mówię, ale z kimś kto doskonale mnie rozumie. Mogę się do Was dołączyć?
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!

Staramy się o dzidziusia już 2,5 roku, jesteśmy po wszelkich możliwych badaniach, 2 próbach inseminacji - bezpłodność idiopatyczna, wszystkie wyniki super. Mamy po 37 lat i lekarz rozkłada ręce. Zaglądałam już tutaj kiedyś, ale to nie była jeszcze na mnie pora. Teraz czuję, że chciałabym czasami móc pogadać o tym nie z kimś bliskim, kto nie wie o czym mówię, ale z kimś kto doskonale mnie rozumie. Mogę się do Was dołączyć?
Witamy. Mysle, ze kazdy moze tu znalez miejsce dla siebie :) dziewczyny sa kochane i wspieraja jak malo kto.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry